Decathlon Liga Kaliska Jesień 2023
ZawodnikDrużyna
Kacper Adamczyk
Mateusz Bawoł
Igor Dusza
Michał Frontczak
Jakub Górski
Tomasz Goździewicz
Kacper Hankowski
Klaudiusz Jaszkiewicz
Kamil Kalinowski
Jakub Kamiński
Paweł Królik
Tobiasz Krowiacz
Mikołaj Kurzepa
Michał Ozdowski
Jakub Paś
Wiktor Pietrzak
Wojciech Poczta
Mikołaj Ratajczak
Maciej Siekierski
Szymon Sikora
Jakub Sulima
Igor Tabaka
Igor Łucyk
Marcin Łukaszczyk
Martin Antczak
Igor Bitner
Wiktor Gołębiewski
Adrian Gryczyński
Kacper Janik
Jakub Jener
Mateusz Kałużny
Robert Krysiak
Emil Kuciński
Kacper Mrula
Nikodem Olszewski
Filip Olszewski
Krystian Pawelec
Martin Ratajczyk
Michał Jacek Ratajczyk
Martin Roszak
Adrian Sołtysiak
Daniel Stanoch
Michał Walczak
Bartłomiej Woźniakowski
Kacper Zmyślony
Mateusz Chruściński
Mariusz Czerniak
Mateusz Dardas
Adrian Deska
Filip Dobrasiak
Jakub A. Galas
Dawid Garifow
Paweł Janowski
Paweł Kaźmierczak
Krzysztof Kojda
Krzysztof Król
Przemysław Kupczyk
Błażej Kurpan
Damian Kłysz
Marcin Lange
Adam Leśniewski
Jakub Machanek
Michał Mielcarek (1992)
Adam Niciejewski
Tomasz Olejniczak
Robert Paradowski
Kamil Antoni Pyrek
Łukasz Szymański
Tomasz Zmuda
Adam Łyskawa
Piotr Bogdaszewski
Krzysztof Bryl
Dominik Ciupek
Jakub Figlak
Tomasz Figlak
Michał Jaworski
Bartosz Juszczak
Tomasz Kobylański
Marcin Korpik
Piotr Korpik
Jakub Korpik
Jakub Kowalczykiewicz
Mateusz Kuś
Mateusz Małecki
Mateusz Michalak
Kacper Pokojowczyk
Mateusz Tarnawa
Tomasz Wewiór
Damian Wiśniewski
Mateusz Wiśniewski
Krystian Woźniak
Włodzimierz Wyborny
Krzysztof Wypchło
Norbert Zdyb
Michał Andrzejak
Tomasz Andrzejak
Jan Budziński
Wiktor Chląd
Dawid Cichorek
Adam Garifow
Piotr Grabowski
Marcin Grabowski
Michał Gramczewski
Filip Jesiołowski
Adrian Józefiak
Mateusz Karski
Patryk Kawecki
Arkadiusz Kowalczyk
Wojciech Kranc
Dawid Majerowicz
Michał Mazurek
Oliwer Michalak
Alan Mielcarek
Patryk Nowak
Mateusz Nowak
Jakub Przydział
Bartosz Świtalski
Szymon Tomczyk
Maciej Wielgosz
Bartosz Bigosiński
Sebastian Budka
Konrad Bugajny
Mateusz Gabryś
Jakub W. Galas
Piotr Gaszczyński
Łukasz Gruszka
Adam Kałużny
Łukasz Kryszak
Kacper Kubera
Robert Lisiecki
Paweł Lisiecki
Dominik Maciejewski
Damian Matczak
Błażej Mroziński
Roman Nędzewicz
Iwo Pietrala
Dariusz Pietrala
Kacper Różański
Adam Sobczyk
Mateusz Stefaniak
Krzysztof Strzyż
Artur Szymczak
Krzysztof Walczak
Emil Antczak
Marcin Buczak
Damian Fedorowicz
Marcin Gmyrek
Kamil Ignasiak
Michał Juszczak
Maciej Kopeć
Bartosz Lis
Erwin Miller
Marcin Molek
Paweł Nowacki
Adrian K. Owczarek
Kamil Polowczyk
Paweł Samorzewski
Tomasz Samorzewski
Przemysław Springer
Konrad Walczak
Adrian Wirga
Marcin Witczak
Łukasz Wosik
Paweł Włodarczyk
Daniel Zieliński
Mikołaj Zydorczyk
Emil Bartoszek
Jakub Celer
Kamil Celer
Wiktor Chudaś
Szymon Ciesielski
Patryk Gołębiowski
Kacper Grzanka
Fabian Kasprzak
Maciej Król
Michał Krupa
Sebastian Krupa
Kamil Kurek
Konrad Kurek
Damian Kurek
Paweł Kusz
Dariusz Kusz
Wiktor Leszka
Jacek Marciniak
Dawid Palot
Paweł Polowczyk
Patryk Rosiak
Dominik Skurczak
Filip Wietrzyk
Łukasz Woźniak
Filip Łazarek
Marcin Borecki
Piotr Burski
Dominik Dutkowski
Adrian Dutkowski
Michał Gabryelczyk
Mateusz Grzegorczyk
Marcin Jaworski
Szymon Kamiński
Jakub Kasprzak
Piotr Krakus
Damian Lewandowski 1985
Paweł Michalak
Artur Pawlaczyk
Marcin Pawlak
Arkadiusz Pietrzycki
Łukasz Przybył
Karol Przyłęcki
Tomasz Sołtysiak
Jacek Szurczak
Piotr Szymczak
Daniel Słomian
Michał Wawroski
Dariusz Wiankowski
Szymon Glapiński
Miłosz Grabowski
Krzysztof Ignaczak
Szymon Janczak
Kacper Janiak
Mikołaj Jaśkiewicz
Igor Kossowski
Adam Kriger
Jakub Leitgeber
Marcin Machowczyk
Bartosz Malczewski
Wiktor Matysiak
Mateusz Olejnik
Szymon Olejnik
Grzegorz Paluszkiewicz
Daniel Szczyszek
Norbert Szymski
Krzysztof Weszka
Marcel Żaczek
Patryk Banasiak
Tomasz Bystrzycki
Nikodem Grabowski
Oliwier Kalinowski
Wiktor Kleczewski
Alan Kurcbach
Marcel Kuźma
Alex Lebioda
Adrian Majda
Mariusz Majda
Szymon Nowak
Danil Oliinyk
Safian Skupiński
Adam Stein
Wiktor Twardowski
Tomasz Wiśniewski
Igor Witczak
Marcin Wojtczak
Maciej Wywijas
Nathaniel Zakosztowicz
Kamil Ziółkowski
Dawid Antczak
Artur Chodyła
Bartosz Cieślak
Marcel Dobrasiak
Karol Drobnik
Damian Grabowski
Kacper Jabłoński
Rafał Jaśkiewicz
Martin Karólak
Piotr Kubiak
Daniel Leszka
Patryk Mielczarek
Marcin Pietrzykowski
Michał Poliński
Dawid Przybylski (1988)
Adam Pućka
Krystian Sosnowski
Sebastian Wawrzyniak
Konrad Weselak
Mikołaj Wyborny
Mateusz Łuczak
Mikołaj Bednarek
Damian Bondaruk
Jonatan Celer
Marcin Dąbrowski
Piotr Figiel
Patryk Łukasz Figiel
Bartosz Figiel
Artur Gawron
Rafał Gromada
Michał Jarczewski
Szymon Kaźmierczak
Bartosz Komorowski
Michał Krawczyk
Marcin Lesicki
Krystian Marciniak
Piotr Małecki
Robert Niewiadomski
Mateusz Ogórkiewicz
Przemysław Samulak
Adrian Sroczyński
Wiktor Staszak
Mikołaj Szlacheta
Miłosz Wasik
Kacper Wojtaszek
Artur Zimny
Jakub Buczkowski
Michał Ciesielski
Piotr Filipczak
Łukasz Gruchała
Łukasz Głąb
Karol Kiełbik
Dominik Kubiak
Michał Laluk
Łukasz Maciejewski
Michał Mielcarek (1988)
Daniel Nowicki
Mikołaj Olejnik
Damian Ostrychalski
Szymon Ostrychalski
Jacek Paczkowski
Michał Pietrzak
Mariusz Rosiak
Marcin Wieczorek
Damian Wieczorek
Andrzej Zmyślony
Wiktor Łuszczek
Bartosz Antczak
Sebastian Cegielski
Sergiusz Cegielski
Bartosz Chmiel
Igor Durski
Paweł Kałużny
Patryk Kieliba
Adam Kobza
Paweł Kostanowicz
Filip Krówka
Mateusz Kubiak
Alan Kurek
Damian Marciniak II
Maciej Marcinkowski
Dariusz Markiewicz
Sebastian Maryniak
Krzysztof Maryniak
Michał Michalczak
Radosław Mielcarek
Marcin Mielcarek
Szymon Olejniczak
Maciej Pisarski
Łukasz Sopniewski
Sebastian Twardowski
Marcin Wandzel
Kamil Adamek
Vladislav Boiko
Borys Boroń
Michał Ciesielczyk
Patryk Paweł Figiel
Wojciech Kaczmarek
Bartłomiej Kukuła
Tomasz Michalak
Paweł Osiński
Rafał Osiński
Adam Peruga
Maciej Piechota
Mateusz Poniatowski
Mykhailo Prukhnytskyi
Michał Radecki
Grzegorz Rybarczyk
Kordian Stanoch
Ivan Verbovetskiy
Andrii Vivchar
Dmytro Vyhoniailo
Paweł Waliś
Sławomir Wybieralski
Rafał Zimniak


Decathlon Liga Rozwojowa Jesień 2023
ZawodnikDrużyna
Krzysztof Baczyński
Tomasz Czarniecki
Zbyszek Czerniewicz
Sławomir Derbich
Adrian Górski
Witold Kaźmierczak
Karol Kędzia
Jakub Klimczyk
Tomasz Kołodziejczak
Mateusz Król
Bartłomiej Nolbert
Grzegorz Stasiak
Robert Szymański
Daniel Szymański
Sebastian Werbiński
Łukasz Wojcieszak
Jacek Dobrowolski
Łukasz Dzióbek
Marcin Głydziak
Michał Kadyło
Jacek Kaniewski
Piotr Kraszkiewicz
Dominik Lubka
Mateusz Olek
Tomasz Rataj
Maciej Spaleniak
Łukasz Starosolski
Paweł Czaprowski
Patryk S. Grabowski
Patryk Hassek
Michał Jasiak
Konrad Kaczyński
Konrad Kowalczykiewicz
Tomasz Królak
Łukasz Kulawinek
Patryk Machowicz
Adrian Nyszkiewicz
Dawid Olszyna
Mateusz Płócienniczak
Krzysztof Ramski
Ireneusz Stasiak
Maciej Tułacz
Fabian Adamski
Bartłomiej Bednarski
Kacper Czaja
Dawid Dobrasiak
Hubert Guzdek
Mateusz Kościelak
Karol Koziel
Hubert Kubiaczyk
Jakub Lewandowski
Kamil Michalski
Jakub Mucha
Patryk Mucha
Mateusz Przybylski
Sebastian Przybylski
Martynian Przybyłek
Dawid Szajowski
Konrad Tadeuszak
Michał Urbaniak
Mateusz Wałęsa
Daniel Węclewski
Aleks Brożyna
Jakub Fibich
Jakub Frątczak
Filip Kluszczyński
Kamil Kowalczyk
Bartosz Kucharski
Tobiasz Kucharski
Szymon Pawlik
Mikołaj Pituch
Patryk Przybylski
Oliwier Ratajczak
Gabriel Sobczak
Kacper Sobczak
Jakub Antczak
Danil Burukhin
Spartak Ciliurik
Paweł Grabowski
Kirill Itsenko
Borys Kliber
Eryk Latański
Paweł Makowski
Paweł Matyjasz
Michele Maugeri
Bartosz Małyjasik
Piotr Pawlaczyk
Adrian Rubas
Igor Śledź
Yurii Sokoliuk
Erik Tomchuk
Paweł Yurczyk

Colian Logistic Futsal GP 2023/24
ZawodnikDrużyna
Kacper Adamczyk
Mateusz Bawoł
Igor Dusza
Kacper Hankowski
Kamil Kalinowski
Jakub Paś
Wiktor Pietrzak
Wiktor Sołtysiak
Jakub Sulima
Igor Tabaka
Martin Antczak
Martin Antczak
Martin Antczak
Martin Antczak
Igor Bitner
Igor Bitner
Igor Bitner
Igor Bitner
Wiktor Gołębiewski
Wiktor Gołębiewski
Adrian Gryczyński
Adrian Gryczyński
Adrian Gryczyński
Adrian Gryczyński
Kacper Janik
Oskar Janik
Kacper Janik
Kacper Janik
Jakub Jener
Jakub Jener
Jakub Jener
Jakub Jener
Robert Krysiak
Robert Krysiak
Robert Krysiak
Robert Krysiak
Filip Olszewski
Filip Olszewski
Krystian Pawelec
Krystian Pawelec
Martin Roszak
Adrian Sołtysiak
Adrian Sołtysiak
Adrian Sołtysiak
Adrian Sołtysiak
Michał Walczak
Michał Walczak
Michał Walczak
Kacper Zmyślony
Adrian Deska
Adrian Deska
Adrian Deska
Dawid Garifow
Dominik Górski
Paweł Janowski
Paweł Janowski
Paweł Janowski
Paweł Kaźmierczak
Paweł Kaźmierczak
Paweł Kaźmierczak
Krzysztof Król
Krzysztof Król
Krzysztof Król
Krzysztof Król
Błażej Kurpan
Marcin Lange
Marcin Lange
Marcin Lange
Marcin Lange
Jakub Machanek
Jakub Machanek
Jakub Machanek
Grzegorz Majda
Grzegorz Majda
Michał Mielcarek (1992)
Michał Mielcarek (1992)
Paweł Olek
Paweł Olek
Paweł Olek
Paweł Olek
Tobiasz Pelc
Tobiasz Pelc
Tobiasz Pelc
Mateusz Sobocki
Łukasz Szymański
Łukasz Szymański
Łukasz Szymański
Łukasz Szymański
Wojciech Woźniak
Tomasz Zmuda
Tomasz Zmuda
Piotr Bogdaszewski
Krzysztof Bryl
Adrian Dutkowski
Jakub Figlak
Tomasz Figlak
Dawid Kantecki
Marcin Korpik
Jakub Kowalczykiewicz
Mateusz Małecki
Kamil Antczak
Piotr Gudetti
Kacper Głuszek
Rafał Klaga
Karol Puta
Łukasz Raczycki
Mateusz Skrobisz
Artur Urbaniak
Łukasz Waśko
Sławomir Derbich
Sławomir Derbich
Adrian Górski
Patryk S. Grabowski
Patryk S. Grabowski
Michał Jasiak
Witold Kaźmierczak
Witold Kaźmierczak
Konrad Kowalczykiewicz
Konrad Kowalczykiewicz
Mateusz Król
Mateusz Król
Robert Szymański
Alexandr Veklyak
Sebastian Werbiński
Sebastian Werbiński
Bartosz Bigosiński
Bartosz Bigosiński
Adam Kałużny
Patryk Krawczyk
Łukasz Kryszak
Kacper Kubera
Robert Lisiecki
Paweł Lisiecki
Paweł Lisiecki
Robert Lisiecki
Roman Nędzewicz
Roman Nędzewicz
Artur Szymczak
Tomasz Trzęsała
Krzysztof Walczak
Mateusz Bober
Dawid Dolata
Kacper Gaj
Piotr Ibron
Krzysztof Jackowski
Michał Kałużny
Michał Kałużny
Patryk Klawiński
Patryk Klawiński
Michał Mierzwicki
Michał Mierzwicki
Marcin Młodorzyniak
Marcin Młodorzyniak
Paweł Olejnik
Tomasz Andrzejak
Michał Andrzejak
Michał Andrzejak
Tomasz Andrzejak
Jan Budziński
Jan Budziński
Marcin Grabowski
Oliwer Michalak
Oliwer Michalak
Jędrzej Sobkowiak
Jędrzej Sobkowiak
Szymon Urtnowski
Szymon Urtnowski
Szymon Łobza
Szymon Łobza
Marcin Buczak
Damian Fedorowicz
Kamil Ignasiak
Michał Juszczak
Adrian K. Owczarek
Kamil Polowczyk
Kamil Polowczyk
Paweł Samorzewski
Paweł Samorzewski
Mariusz Stupiak
Konrad Walczak
Konrad Walczak
Michał Woźniak
Paweł Włodarczyk
Mikołaj Zydorczyk
Mikołaj Zydorczyk
Tomasz Łukaszczyk
Kacper Czaja
Szymon Glapiński
Szymon Glapiński
Szymon Glapiński
Krzysztof Ignaczak
Krzysztof Ignaczak
Szymon Janczak
Kacper Janiak
Kacper Janiak
Kacper Janiak
Bartosz Malczewski
Bartosz Malczewski
Wiktor Matysiak
Wiktor Matysiak
Szymon Nowak
Szymon Nowak
Mateusz Olejnik
Mateusz Olejnik
Mateusz Olejnik
Norbert Szymski
Norbert Szymski
Norbert Szymski
Mateusz Wałęsa
Marcel Żaczek
Marcel Żaczek
Marcel Żaczek
Patryk Banasiak
Patryk Banasiak
Patryk Banasiak
Tomasz Bystrzycki
Tomasz Bystrzycki
Tomasz Bystrzycki
Wiktor Kleczewski
Wiktor Kleczewski
Alan Kurcbach
Alex Lebioda
Alex Lebioda
Safian Skupiński
Safian Skupiński
Safian Skupiński
Maciej Sowiński
Maciej Sowiński
Adam Stein
Adam Stein
Wiktor Twardowski
Wiktor Twardowski
Tomasz Wiśniewski
Tomasz Wiśniewski
Igor Witczak
Igor Witczak
Igor Witczak
Marcin Wojtczak
Marcin Wojtczak
Marcin Wojtczak
Maciej Wywijas
Maciej Wywijas
Nathaniel Zakosztowicz
Nathaniel Zakosztowicz
Nathaniel Zakosztowicz
Kamil Ziółkowski
Emil Bartoszek
Emil Bartoszek
Emil Bartoszek
Damian Bondaruk
Damian Bondaruk
Jonatan Celer
Jakub Celer
Jonatan Celer
Jakub Celer
Jonatan Celer
Jakub Celer
Patryk Łukasz Figiel
Patryk Łukasz Figiel
Michał Krawczyk
Michał Krawczyk
Michał Krawczyk
Krystian Marciniak
Krystian Marciniak
Krystian Marciniak
Wiktor Staszak
Wiktor Staszak
Kacper Wojtaszek
Michał Gramczewski
Patryk Kawecki
Dawid Majerowicz
Filip Morkowski
Kacper Rośczak
Adam Sobczyk
Filip Szwedziak
Mikołaj Wyborny
Filip Dobrasiak
Krzysztof Kojda
Damian Kłysz
Dmytro Oliinyk
Dmytro Oliinyk
Oleh Pavliv
Oleh Pavliv
Grzegorz Salamon
Dmytro Sydorchuk
Dmytro Sydorchuk
Dmytro Sydorchuk
Mateusz Tarnawa
Mateusz Tarnawa
Mateusz Tarnawa
Ivan Verbovetskiy
Ivan Verbovetskiy
Andrii Vivchar
Andrii Vivchar
Marian Vysochan
Marian Vysochan
Łukasz Wosik
Denys Zamula
Denys Zamula
Łukasz Borwik
Michał Ciesielski
Łukasz Gruchała
Łukasz Głąb
Dominik Kubiak
Damian Ostrychalski
Damian Wieczorek
Marcin Wieczorek
Sebastian Cegielski
Sergiusz Cegielski
Sergiusz Cegielski
Damian Kawecki
Damian Kawecki
Adam Kobza
Mateusz Kubiak
Mateusz Kubiak
Damian Marciniak II
Krzysztof Maryniak
Sebastian Maryniak
Krzysztof Maryniak
Michał Michalczak
Szymon Olejniczak
Maciej Pisarski
Maciej Pisarski
Jakub Walerowicz
Jakub Walerowicz
Maciej Budzik
Maciej Budzik
Jakub Jagielski
Michał Jasiński
Michał Jasiński
Adam Kałużny II
Damian Krzywda
Marcin Młynek
Marcin Młynek
Norbert Nogaj
Wiktor Pabiszczak
Wiktor Pabiszczak
Krzysztof Wróbel
Krzysztof Wróbel
Mateusz Buś
Adam Garifow
Damian Grabowski
Adrian Józefiak
Adrian Józefiak
Bartłomiej Kukuła
Patryk Machowicz
Paweł Osiński
Rafał Osiński
Krystian Rębowiecki
Mariusz Rosiak
Marcin Rybarczyk
Marcin Rybarczyk
Kordian Stanoch
Kordian Stanoch

Turniej
Data:2019-11-02
Miejsce:Majkowskie Wembley w Kaliszu
Nazwa zawodów:TravelShops Liga Kaliska Jesień 2019
Kolejka:8. kolejka
Drużyny
HerbNazwa drużynySkrót
Auto-Fox AUT
AZP Poster Kalisz AZP
Drużyna A DRA
Efekt Podzborów EFE
Smykałki 2115 SMY
SportowyKalisz SPO
Decathlon Weekendowi Kopacze WKO
Wild Boyz WT-Elewacje Kalisz WLD
MeyerTool Kalisz MEY
FC Szczypiorno FCS
Mecze
Herb Drużyna Wynik Wynik Drużyna Herb Sędzia 1 Sędzia 2 Info
MeyerTool Kalisz 4 2 Auto-Fox Sławomir Farbicki _
AZP Poster Kalisz 6 3 FC Szczypiorno Sławomir Farbicki _
Drużyna A 7 2 MeyerTool Kalisz Sławomir Farbicki _
FC Szczypiorno 1 2 SportowyKalisz Katarzyna Kuś _
Wild Boyz WT-Elewacje Kalisz 2 5 Efekt Podzborów Sławomir Farbicki _
Decathlon Weekendowi Kopacze 1 5 Drużyna A Katarzyna Kuś _
SportowyKalisz 0 5 Smykałki 2115 Katarzyna Kuś walkower
Zawodnicy
Błąd SQL
Zdjęcie Zawodnik Pozycja Rok Herb Drużyna Mecze Gole Mecze GK Gole wpusz.
Aleksander Andrzejczak BR _ Auto-Fox 1 0 40 4
Krzysztof Kojda OB / BR 1983 Auto-Fox 1 0 0 0
Damian Kłysz _ _ Auto-Fox 1 0 0 0
Łukasz Gruchała _ _ Auto-Fox 1 0 0 0
Łukasz Listowski _ _ Auto-Fox 1 0 0 0
Filip Dobrasiak _ 1983 Auto-Fox 1 0 0 0
Robert Paradowski PO 1989 Auto-Fox 1 1 0 0
Mariusz Czerniak NA 1990 Auto-Fox 1 1 0 0
Krzysztof Walczak BR / OB 1985 AZP Poster Kalisz 1 0 40 3
Mikołaj Włodarz PO 1997 AZP Poster Kalisz 1 1 0 0
Adam Łyskawa PO / NA 1999 AZP Poster Kalisz 1 3 0 0
Tomasz Kołodziejczak PO / NA 1983 AZP Poster Kalisz 1 2 0 0
Rafał Szczeciński PO _ AZP Poster Kalisz 1 0 0 0
Mateusz Tarnawa BR / PO 1997 AZP Poster Kalisz 1 0 0 0
Wojciech Woźniak OB 1982 AZP Poster Kalisz 1 0 0 0
Paweł Olek BR / NA 1984 AZP Poster Kalisz 1 0 0 0
Sławomir Derbich OB / PO 1976 AZP Poster Kalisz 1 0 0 0
Witold Kaźmierczak OB / PO 1980 AZP Poster Kalisz 1 0 0 0
Sebastian Jagodziński BR / NA 1974 Drużyna A 2 0 80 3
Dominik Doliński OB 1984 Drużyna A 1 0 0 0
Tomasz Czarniecki OB 1980 Drużyna A 2 1 0 0
Michał Balcerzak NA 1986 Drużyna A 1 2 0 0
Mateusz Śniegula OB 1986 Drużyna A 1 0 0 0
Jan Kuźma NA 1982 Drużyna A 2 0 0 0
Andrzej Kaczmarek PO 1982 Drużyna A 2 0 0 0
Janusz Jóźwiak OB 1982 Drużyna A 2 0 0 0
Adam Leśniewski NA 1986 Drużyna A 2 5 0 0
Hubert Grabowski OB 1982 Drużyna A 2 0 0 0
Alexandr Veklyak OB / PO 1986 Drużyna A 2 1 0 0
Adam Kwaśniewski PO 1980 Drużyna A 2 1 0 0
Krzysztof Baczyński PO 1980 Drużyna A 2 1 0 0
Dominik Maciejewski _ _ Efekt Podzborów 1 0 0 0
Adam Kałużny PO / NA 1993 Efekt Podzborów 1 3 0 0
Paweł Lisiecki PO / NA 1988 Efekt Podzborów 1 1 0 0
Vitali Krektun _ _ Efekt Podzborów 1 0 0 0
Kacper Różański _ _ Efekt Podzborów 1 0 40 2
Konrad Bugajny _ _ Efekt Podzborów 1 0 0 0
Fabian Baraniak _ _ Efekt Podzborów 1 1 0 0
Adam Wasiluk PO / BR 1992 Efekt Podzborów 1 0 0 0
Roman Nędzewicz _ _ Efekt Podzborów 1 0 0 0
Grzegorz Rybarczyk _ 1994 FC Szczypiorno 2 0 0 0
Patryk Paweł Figiel _ 1998 FC Szczypiorno 2 2 40 2
Dominik Ciupek _ _ FC Szczypiorno 2 0 0 0
Rafał Gryczyński _ _ FC Szczypiorno 2 0 0 0
Michał Śmieja _ _ FC Szczypiorno 2 0 0 0
Krzysztof Krzysztofczyk BR _ FC Szczypiorno 1 0 40 6
Kamil Giercarz _ _ FC Szczypiorno 1 0 0 0
Artur Janiak _ _ FC Szczypiorno 2 0 0 0
Miłosz Giercarz _ _ FC Szczypiorno 1 0 0 0
Michał Stawicki _ _ FC Szczypiorno 2 1 0 0
Piotr Bogdaszewski _ _ FC Szczypiorno 2 1 0 0
Przemysław Schroter BR 1965 MeyerTool Kalisz 1 0 40 2
Przemysław Owczarek _ _ MeyerTool Kalisz 2 1 0 0
Michał Ciesielczyk _ 1987 MeyerTool Kalisz 2 1 0 0
Michał Ciesielski OB / PO 1982 MeyerTool Kalisz 2 0 0 0
Łukasz Głąb _ _ MeyerTool Kalisz 2 0 0 0