Aktualności
Informacje
Drużyny
KSPN Asnyk Colian Logistic Kalisz
Auto-Fox
AZP Poster Kalisz
Cektof Kalisz
Czerwone Diabły Turek
Drużyna A
Efekt Podzborów
Emeryci z Tura
FC Byczki
FC Krejzole
FC Lalunia
FC Szczypiorno
FC Śmietana
Kaliskie Orły
Kalisz Saint Germain
Kanonierzy GUF Kalisz
Kipsta Team
KZL Kalisz
MeyerTool Kalisz
OZM Outsiders
Piwosze Kalisz
Renifery
RKS Radliczyce
Smart Logistik
Smykałki 2115
SportowyKalisz
Stelmax
TB Transport Bodek
Team X
Team Zlepka
THC Opatówek
Decathlon Weekendowi Kopacze
Wild Boyz WT-Elewacje Kalisz
WKS Węgry
Amnezja Finezja
Simoneones
Soccerzy
Kaźmierczak Team
Błękitni Piotrów
Athletic Górnośląska
Waryna Street
Abidos Volium Kalisz
Essa Sa
Razem Podnieśmy Kieliszki
Auto-Centrum Lis
FC New Boys G-PRO Eco Energy
KZLONES
Dekarz Team
SP Zieluni
FC Zieloni
FC Kawęczyn
Oldboye KS Kamień
FC Kalisz
Spomasz Pleszew S.A.
Myjnia Pod Brzozą
Derbix
Portos Kalisz
FC 9 Braci
FC Ponalewce
Same Asy Team
FC Zoo
Drużyna AA
RB Kaliszfornia
Kanonierzy Koźminek
Farciarze Kalisz
Jednorazówki
Czerwone Diabły
Team Stawiszyn
FC Winiary
Galactic Kalisz
Fenix
Inferno FC
Harpagany
Osiedle Klatki Schodowej
Piemonte Kalisz
FC Czarni
Decathlon Tygrysy
FC Messerszmici
Oldboys 2000 Godziesze
Hurtagon Fida Novacolor
Jamajka FC
Rozgrywki
TravelShops Liga Kaliska Wiosna 2019 1. kolejka
TravelShops Liga Kaliska Wiosna 2019 2. kolejka
TravelShops Liga Kaliska Wiosna 2019 3. kolejka
TravelShops Liga Kaliska Wiosna 2019 4. kolejka
TravelShops Liga Kaliska Wiosna 2019 5. kolejka
TravelShops Liga Kaliska Wiosna 2019 6. kolejka
TravelShops Liga Kaliska Wiosna 2019 7. kolejka
TravelShops Liga Kaliska Wiosna 2019 8. kolejka
TravelShops Liga Kaliska Wiosna 2019 9. kolejka
Puchar Aglomeracji Kalisko Ostrowskiej 2019 _
Puchar Kalisza 2019 _
TravelShops Liga Kaliska Jesień 2019 1. kolejka
TravelShops Liga Kaliska Jesień 2019 2. kolejka
TravelShops Liga Kaliska Jesień 2019 3. kolejka
TravelShops Liga Kaliska Jesień 2019 4. kolejka
TravelShops Liga Kaliska Jesień 2019 5. kolejka
TravelShops Liga Kaliska Jesień 2019 6. kolejka
TravelShops Liga Kaliska Jesień 2019 7. kolejka
TravelShops Liga Kaliska Jesień 2019 8. kolejka
TravelShops Liga Kaliska Jesień 2019 9. kolejka
Bartex Puchar Ligi 2019 _
SAKO Winter Cup 2019 _
KALPNS Grand Prix II 2020 _
Colian Logistic Winter Cup 2020 _
IV KALPNS Grand Prix 2020 _
KALPNS Grand Prix Final 2020 _
Bartex Liga Kaliska Wiosna 2020 1. kolejka
Bartex Liga Kaliska Wiosna 2020 2. kolejka
Bartex Liga Kaliska Wiosna 2020 3. kolejka
Bartex Liga Kaliska Wiosna 2020 4. kolejka
Bartex Liga Kaliska Wiosna 2020 5. kolejka
Bartex Liga Kaliska Wiosna 2020 6. kolejka
Bartex Liga Kaliska Wiosna 2020 7. kolejka
Puchar Kalisza 2020 _
Bartex Liga Kaliska Jesień 2020 1. kolejka
Bartex Liga Kaliska Jesień 2020 2. kolejka
Bartex Liga Kaliska Jesień 2020 3. kolejka
Bartex Liga Kaliska Jesień 2020 4. kolejka
Bartex Liga Kaliska Jesień 2020 5. kolejka
Bartex Liga Kaliska Jesień 2020 6. kolejka
Bartex Liga Kaliska Jesień 2020 7. kolejka
Bartex Liga Kaliska Jesień 2020 8. kolejka
Bartex Liga Kaliska Jesień 2020 9. kolejka
Bartex Liga Kaliska Jesień 2020 10. kolejka
Bartex Liga Kaliska Jesień 2020 11. kolejka
Bartex Liga Kaliska Jesień 2020 12. kolejka
Bartex Liga Kaliska Jesień 2020 13. kolejka
SAKO Winter Cup 2020 _
SuperPuchar KALPNS 2021 _
Bartex Liga Kaliska Wiosna 2021 1. kolejka
Bartex Liga Kaliska Wiosna 2021 2. kolejka
Bartex Liga Kaliska Wiosna 2021 3. kolejka
Bartex Liga Kaliska Wiosna 2021 4. kolejka
Bartex Liga Kaliska Wiosna 2021 5. kolejka
Bartex Liga Kaliska Wiosna 2021 6. kolejka
Bartex Liga Kaliska Wiosna 2021 7. kolejka
Bartex Liga Kaliska Wiosna 2021 8. kolejka
Bartex Liga Kaliska Wiosna 2021 9. kolejka
Bartex Liga Kaliska Wiosna 2021 10. kolejka
Bartex Liga Kaliska Wiosna 2021 11. kolejka
Bartex Liga Kaliska Wiosna 2021 12. kolejka
Bartex Liga Kaliska Wiosna 2021 13. kolejka
Bartex Liga Kaliska Wiosna 2021 14. kolejka
Bartex Liga Kaliska Wiosna 2021 15. kolejka
Puchar Kalisza 2021 _
Bartex Liga Kaliska Jesień 2021 1. kolejka
Bartex Liga Kaliska Jesień 2021 2. kolejka
Bartex Liga Kaliska Jesień 2021 3. kolejka
Bartex Liga Kaliska Jesień 2021 4. kolejka
Bartex Liga Kaliska Jesień 2021 5. kolejka
Bartex Liga Kaliska Jesień 2021 6. kolejka
Bartex Liga Kaliska Jesień 2021 7. kolejka
Bartex Liga Kaliska Jesień 2021 8. kolejka
Bartex Liga Kaliska Jesień 2021 9. kolejka
Bartex Liga Kaliska Jesień 2021 10. kolejka
Bartex Liga Kaliska Jesień 2021 11. kolejka
Bartex Liga Kaliska Jesień 2021 12. kolejka
Bartex Liga Kaliska Jesień 2021 13. kolejka
Bartex Liga Kaliska Jesień 2021 14. kolejka
Bartex Liga Kaliska Jesień 2021 15. kolejka
I Memoriał Krzysztofa Kwiatkowskiego _
Turniej Noworoczny 2022 _
III Turniej Eliminacyjny 2022 _
IV Turniej Eliminacyjny 2022 _
Colian Logistic Futsal Grand Prix Final 2022 _
Baraże Bartex Liga Kaliska Wiosna 2022 _
SuperPuchar KALPNS 2022 _
Bartex Liga Kaliska Wiosna 2022 1. kolejka
Bartex Liga Kaliska Wiosna 2022 2. kolejka
Bartex Liga Kaliska Wiosna 2022 3. kolejka
Bartex Liga Kaliska Wiosna 2022 4. kolejka
Bartex Liga Kaliska Wiosna 2022 5. kolejka
Bartex Liga Kaliska Wiosna 2022 6. kolejka
Bartex Liga Kaliska Wiosna 2022 7. kolejka
Bartex Liga Kaliska Wiosna 2022 8. kolejka
Bartex Liga Kaliska Wiosna 2022 9. kolejka
Bartex Liga Kaliska Wiosna 2022 10. kolejka
Bartex Liga Kaliska Wiosna 2022 11. kolejka
Bartex Liga Kaliska Wiosna 2022 12. kolejka
Bartex Liga Kaliska Wiosna 2022 13. kolejka
Bartex Liga Kaliska Wiosna 2022 14. kolejka
Bartex Liga Kaliska Wiosna 2022 15. kolejka
Baraże Bartex Liga Kaliska Jesień 2022 _
Puchar Kalisza 2022 _
Bartex Liga Kaliska Jesień 2022 1. kolejka
Bartex Liga Kaliska Jesień 2022 2. kolejka
Bartex Liga Kaliska Jesień 2022 3. kolejka
Bartex Liga Kaliska Jesień 2022 4. kolejka
Bartex Liga Kaliska Jesień 2022 5. kolejka
Bartex Liga Kaliska Jesień 2022 6. kolejka
Bartex Liga Kaliska Jesień 2022 7. kolejka
Bartex Liga Kaliska Jesień 2022 8. kolejka
Bartex Liga Kaliska Jesień 2022 9. kolejka
Bartex Liga Kaliska Jesień 2022 10. kolejka
Bartex Liga Kaliska Jesień 2022 11. kolejka
Bartex Liga Kaliska Jesień 2022 12. kolejka
Bartex Liga Kaliska Jesień 2022 13. kolejka
Bartex Liga Kaliska Jesień 2022 14. kolejka
Bartex Liga Kaliska Jesień 2022 15. kolejka
II Memoriał Krzysztofa Kwiatkowskiego _
Turniej Noworoczny 2023 _
III Turniej Eliminacyjny 2023 _
IV Turniej Eliminacyjny 2023 _
Colian Logistic Futsal Grand Prix Final 2023 _
Colian Logistic Turniej Oldboyów 2023 _
Baraże Liga Kaliska Wiosna 2023 _
SuperPuchar KALPNS 2023 _
Decathlon Liga Kaliska Wiosna 2023 1. kolejka
Decathlon Liga Kaliska Wiosna 2023 2. kolejka
Decathlon Liga Kaliska Wiosna 2023 3. kolejka
Decathlon Liga Kaliska Wiosna 2023 4. kolejka
Decathlon Liga Kaliska Wiosna 2023 5. kolejka
Decathlon Liga Kaliska Wiosna 2023 6. kolejka
Decathlon Liga Kaliska Wiosna 2023 7. kolejka
Decathlon Liga Kaliska Wiosna 2023 8. kolejka
Decathlon Liga Rozwojowa Wiosna 2023 1. kolejka
Decathlon Liga Rozwojowa Wiosna 2023 2. kolejka
Decathlon Liga Kaliska Wiosna 2023 9. kolejka
Decathlon Liga Kaliska Wiosna 2023 10. kolejka
Decathlon Liga Kaliska Wiosna 2023 11. kolejka
Decathlon Liga Kaliska Wiosna 2023 12. kolejka
Decathlon Liga Kaliska Wiosna 2023 13. kolejka
Decathlon Liga Rozwojowa Wiosna 2023 3. kolejka
Decathlon Liga Rozwojowa Wiosna 2023 4. kolejka
Decathlon Liga Kaliska Wiosna 2023 14. kolejka
Decathlon Liga Kaliska Wiosna 2023 15. kolejka
Volium Puchar Ligi 2023 _
Decathlon Liga Rozwojowa Wiosna 2023 5. kolejka
Decathlon Liga Rozwojowa Wiosna 2023 6. kolejka
Baraże Liga Kaliska Jesień 2023 _
Decathlon Puchar Kalisza 2023 _
Decathlon Liga Kaliska Jesień 2023 1. kolejka
Decathlon Liga Kaliska Jesień 2023 2. kolejka
Decathlon Liga Kaliska Jesień 2023 3. kolejka
Decathlon Liga Rozwojowa Jesień 2023 1. kolejka
Decathlon Liga Kaliska Jesień 2023 4. kolejka
Decathlon Liga Kaliska Jesień 2023 5. kolejka
Decathlon Liga Kaliska Jesień 2023 6. kolejka
Decathlon Liga Rozwojowa Jesień 2023 2. kolejka
Decathlon Liga Kaliska Jesień 2023 7. kolejka
Decathlon Liga Kaliska Jesień 2023 8. kolejka
Decathlon Liga Kaliska Jesień 2023 9. kolejka
Decathlon Liga Rozwojowa Jesień 2023 3. kolejka
Decathlon Liga Kaliska Jesień 2023 10. kolejka
Decathlon Liga Kaliska Jesień 2023 11. kolejka
Decathlon Liga Kaliska Jesień 2023 12. kolejka
Decathlon Liga Rozwojowa Jesień 2023 4. kolejka
Decathlon Liga Kaliska Jesień 2023 13. kolejka
Decathlon Liga Kaliska Jesień 2023 14. kolejka
Decathlon Liga Kaliska Jesień 2023 15. kolejka
Decathlon Liga Rozwojowa Jesień 2023 5. kolejka
III Memoriał Krzysztofa Kwiatkowskiego _
Mawo Cup 2023 _
Turniej Noworoczny 2024 _
Turniej WOŚP 2024 _
Turniej „Droga do Areny" _
Colian Logistic Futsal Grand Prix Final 2024 _
I Memoriał Zbigniewa Ciamciaka _
Baraże Decathlon Liga Kaliska Wiosna 2024 _
SuperPuchar KALPNS 2024 _
Terminarz
Tabela
O KALPNS
Kontakt
Partnerzy
Decathlon Polska
Colian Logistic
Poster : Drukarnia cyfrowa Kalisz
Wydział Sportu i Turystyki UM w Kaliszu
Kraszkiewicz
Miasto Kalisz
Ośrodek Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji Kalisz
Volium
PGH Fenix
Dokumenty
Decathlon Liga Kaliska Jesień 2023
Zawodnik
Drużyna
Kacper
Adamczyk
Mateusz
Bawoł
Igor
Dusza
Michał
Frontczak
Jakub
Górski
Tomasz
Goździewicz
Kacper
Hankowski
Klaudiusz
Jaszkiewicz
Kamil
Kalinowski
Jakub
Kamiński
Paweł
Królik
Tobiasz
Krowiacz
Mikołaj
Kurzepa
Michał
Ozdowski
Jakub
Paś
Wiktor
Pietrzak
Wojciech
Poczta
Mikołaj
Ratajczak
Maciej
Siekierski
Szymon
Sikora
Jakub
Sulima
Igor
Tabaka
Igor
Łucyk
Marcin
Łukaszczyk
Martin
Antczak
Igor
Bitner
Wiktor
Gołębiewski
Adrian
Gryczyński
Kacper
Janik
Jakub
Jener
Mateusz
Kałużny
Robert
Krysiak
Emil
Kuciński
Kacper
Mrula
Nikodem
Olszewski
Filip
Olszewski
Krystian
Pawelec
Martin
Ratajczyk
Michał Jacek
Ratajczyk
Martin
Roszak
Adrian
Sołtysiak
Daniel
Stanoch
Michał
Walczak
Bartłomiej
Woźniakowski
Kacper
Zmyślony
Mateusz
Chruściński
Mariusz
Czerniak
Mateusz
Dardas
Adrian
Deska
Filip
Dobrasiak
Jakub A.
Galas
Dawid
Garifow
Paweł
Janowski
Paweł
Kaźmierczak
Krzysztof
Kojda
Krzysztof
Król
Przemysław
Kupczyk
Błażej
Kurpan
Damian
Kłysz
Marcin
Lange
Adam
Leśniewski
Jakub
Machanek
Michał
Mielcarek (1992)
Adam
Niciejewski
Tomasz
Olejniczak
Robert
Paradowski
Kamil Antoni
Pyrek
Łukasz
Szymański
Tomasz
Zmuda
Adam
Łyskawa
Piotr
Bogdaszewski
Krzysztof
Bryl
Dominik
Ciupek
Jakub
Figlak
Tomasz
Figlak
Michał
Jaworski
Bartosz
Juszczak
Tomasz
Kobylański
Marcin
Korpik
Piotr
Korpik
Jakub
Korpik
Jakub
Kowalczykiewicz
Mateusz
Kuś
Mateusz
Małecki
Mateusz
Michalak
Kacper
Pokojowczyk
Mateusz
Tarnawa
Tomasz
Wewiór
Damian
Wiśniewski
Mateusz
Wiśniewski
Krystian
Woźniak
Włodzimierz
Wyborny
Krzysztof
Wypchło
Norbert
Zdyb
Michał
Andrzejak
Tomasz
Andrzejak
Jan
Budziński
Wiktor
Chląd
Dawid
Cichorek
Adam
Garifow
Piotr
Grabowski
Marcin
Grabowski
Michał
Gramczewski
Filip
Jesiołowski
Adrian
Józefiak
Mateusz
Karski
Patryk
Kawecki
Arkadiusz
Kowalczyk
Wojciech
Kranc
Dawid
Majerowicz
Michał
Mazurek
Oliwer
Michalak
Alan
Mielcarek
Patryk
Nowak
Mateusz
Nowak
Jakub
Przydział
Bartosz
Świtalski
Szymon
Tomczyk
Maciej
Wielgosz
Bartosz
Bigosiński
Sebastian
Budka
Konrad
Bugajny
Mateusz
Gabryś
Jakub W.
Galas
Piotr
Gaszczyński
Łukasz
Gruszka
Adam
Kałużny
Łukasz
Kryszak
Kacper
Kubera
Robert
Lisiecki
Paweł
Lisiecki
Dominik
Maciejewski
Damian
Matczak
Błażej
Mroziński
Roman
Nędzewicz
Iwo
Pietrala
Dariusz
Pietrala
Kacper
Różański
Adam
Sobczyk
Mateusz
Stefaniak
Krzysztof
Strzyż
Artur
Szymczak
Krzysztof
Walczak
Emil
Antczak
Marcin
Buczak
Damian
Fedorowicz
Marcin
Gmyrek
Kamil
Ignasiak
Michał
Juszczak
Maciej
Kopeć
Bartosz
Lis
Erwin
Miller
Marcin
Molek
Paweł
Nowacki
Adrian K.
Owczarek
Kamil
Polowczyk
Paweł
Samorzewski
Tomasz
Samorzewski
Przemysław
Springer
Konrad
Walczak
Adrian
Wirga
Marcin
Witczak
Łukasz
Wosik
Paweł
Włodarczyk
Daniel
Zieliński
Mikołaj
Zydorczyk
Emil
Bartoszek
Jakub
Celer
Kamil
Celer
Wiktor
Chudaś
Szymon
Ciesielski
Patryk
Gołębiowski
Kacper
Grzanka
Fabian
Kasprzak
Maciej
Król
Michał
Krupa
Sebastian
Krupa
Kamil
Kurek
Konrad
Kurek
Damian
Kurek
Paweł
Kusz
Dariusz
Kusz
Wiktor
Leszka
Jacek
Marciniak
Dawid
Palot
Paweł
Polowczyk
Patryk
Rosiak
Dominik
Skurczak
Filip
Wietrzyk
Łukasz
Woźniak
Filip
Łazarek
Marcin
Borecki
Piotr
Burski
Dominik
Dutkowski
Adrian
Dutkowski
Michał
Gabryelczyk
Mateusz
Grzegorczyk
Marcin
Jaworski
Szymon
Kamiński
Jakub
Kasprzak
Piotr
Krakus
Damian
Lewandowski 1985
Paweł
Michalak
Artur
Pawlaczyk
Marcin
Pawlak
Arkadiusz
Pietrzycki
Łukasz
Przybył
Karol
Przyłęcki
Tomasz
Sołtysiak
Jacek
Szurczak
Piotr
Szymczak
Daniel
Słomian
Michał
Wawroski
Dariusz
Wiankowski
Szymon
Glapiński
Miłosz
Grabowski
Krzysztof
Ignaczak
Szymon
Janczak
Kacper
Janiak
Mikołaj
Jaśkiewicz
Igor
Kossowski
Adam
Kriger
Jakub
Leitgeber
Marcin
Machowczyk
Bartosz
Malczewski
Wiktor
Matysiak
Mateusz
Olejnik
Szymon
Olejnik
Grzegorz
Paluszkiewicz
Daniel
Szczyszek
Norbert
Szymski
Krzysztof
Weszka
Marcel
Żaczek
Patryk
Banasiak
Tomasz
Bystrzycki
Nikodem
Grabowski
Oliwier
Kalinowski
Wiktor
Kleczewski
Alan
Kurcbach
Marcel
Kuźma
Alex
Lebioda
Adrian
Majda
Mariusz
Majda
Szymon
Nowak
Danil
Oliinyk
Safian
Skupiński
Adam
Stein
Wiktor
Twardowski
Tomasz
Wiśniewski
Igor
Witczak
Marcin
Wojtczak
Maciej
Wywijas
Nathaniel
Zakosztowicz
Kamil
Ziółkowski
Dawid
Antczak
Artur
Chodyła
Bartosz
Cieślak
Marcel
Dobrasiak
Karol
Drobnik
Damian
Grabowski
Kacper
Jabłoński
Rafał
Jaśkiewicz
Martin
Karólak
Piotr
Kubiak
Daniel
Leszka
Patryk
Mielczarek
Marcin
Pietrzykowski
Michał
Poliński
Dawid
Przybylski (1988)
Adam
Pućka
Krystian
Sosnowski
Sebastian
Wawrzyniak
Konrad
Weselak
Mikołaj
Wyborny
Mateusz
Łuczak
Mikołaj
Bednarek
Damian
Bondaruk
Jonatan
Celer
Marcin
Dąbrowski
Piotr
Figiel
Patryk Łukasz
Figiel
Bartosz
Figiel
Artur
Gawron
Rafał
Gromada
Michał
Jarczewski
Szymon
Kaźmierczak
Bartosz
Komorowski
Michał
Krawczyk
Marcin
Lesicki
Krystian
Marciniak
Piotr
Małecki
Robert
Niewiadomski
Mateusz
Ogórkiewicz
Przemysław
Samulak
Adrian
Sroczyński
Wiktor
Staszak
Mikołaj
Szlacheta
Miłosz
Wasik
Kacper
Wojtaszek
Artur
Zimny
Jakub
Buczkowski
Michał
Ciesielski
Piotr
Filipczak
Łukasz
Gruchała
Łukasz
Głąb
Karol
Kiełbik
Dominik
Kubiak
Michał
Laluk
Łukasz
Maciejewski
Michał
Mielcarek (1988)
Daniel
Nowicki
Mikołaj
Olejnik
Damian
Ostrychalski
Szymon
Ostrychalski
Jacek
Paczkowski
Michał
Pietrzak
Mariusz
Rosiak
Marcin
Wieczorek
Damian
Wieczorek
Andrzej
Zmyślony
Wiktor
Łuszczek
Bartosz
Antczak
Sebastian
Cegielski
Sergiusz
Cegielski
Bartosz
Chmiel
Igor
Durski
Paweł
Kałużny
Patryk
Kieliba
Adam
Kobza
Paweł
Kostanowicz
Filip
Krówka
Mateusz
Kubiak
Alan
Kurek
Damian
Marciniak II
Maciej
Marcinkowski
Dariusz
Markiewicz
Sebastian
Maryniak
Krzysztof
Maryniak
Michał
Michalczak
Radosław
Mielcarek
Marcin
Mielcarek
Szymon
Olejniczak
Maciej
Pisarski
Łukasz
Sopniewski
Sebastian
Twardowski
Marcin
Wandzel
Kamil
Adamek
Vladislav
Boiko
Borys
Boroń
Michał
Ciesielczyk
Patryk Paweł
Figiel
Wojciech
Kaczmarek
Bartłomiej
Kukuła
Tomasz
Michalak
Paweł
Osiński
Rafał
Osiński
Adam
Peruga
Maciej
Piechota
Mateusz
Poniatowski
Mykhailo
Prukhnytskyi
Michał
Radecki
Grzegorz
Rybarczyk
Kordian
Stanoch
Ivan
Verbovetskiy
Andrii
Vivchar
Dmytro
Vyhoniailo
Paweł
Waliś
Sławomir
Wybieralski
Rafał
Zimniak
Decathlon Liga Rozwojowa Jesień 2023
Zawodnik
Drużyna
Krzysztof
Baczyński
Tomasz
Czarniecki
Zbyszek
Czerniewicz
Sławomir
Derbich
Adrian
Górski
Witold
Kaźmierczak
Karol
Kędzia
Jakub
Klimczyk
Tomasz
Kołodziejczak
Mateusz
Król
Bartłomiej
Nolbert
Grzegorz
Stasiak
Robert
Szymański
Daniel
Szymański
Sebastian
Werbiński
Łukasz
Wojcieszak
Jacek
Dobrowolski
Łukasz
Dzióbek
Marcin
Głydziak
Michał
Kadyło
Jacek
Kaniewski
Piotr
Kraszkiewicz
Dominik
Lubka
Mateusz
Olek
Tomasz
Rataj
Maciej
Spaleniak
Łukasz
Starosolski
Paweł
Czaprowski
Patryk S.
Grabowski
Patryk
Hassek
Michał
Jasiak
Konrad
Kaczyński
Konrad
Kowalczykiewicz
Tomasz
Królak
Łukasz
Kulawinek
Patryk
Machowicz
Adrian
Nyszkiewicz
Dawid
Olszyna
Mateusz
Płócienniczak
Krzysztof
Ramski
Ireneusz
Stasiak
Maciej
Tułacz
Fabian
Adamski
Bartłomiej
Bednarski
Kacper
Czaja
Dawid
Dobrasiak
Hubert
Guzdek
Mateusz
Kościelak
Karol
Koziel
Hubert
Kubiaczyk
Jakub
Lewandowski
Kamil
Michalski
Jakub
Mucha
Patryk
Mucha
Mateusz
Przybylski
Sebastian
Przybylski
Martynian
Przybyłek
Dawid
Szajowski
Konrad
Tadeuszak
Michał
Urbaniak
Mateusz
Wałęsa
Daniel
Węclewski
Aleks
Brożyna
Jakub
Fibich
Jakub
Frątczak
Filip
Kluszczyński
Kamil
Kowalczyk
Bartosz
Kucharski
Tobiasz
Kucharski
Szymon
Pawlik
Mikołaj
Pituch
Patryk
Przybylski
Oliwier
Ratajczak
Gabriel
Sobczak
Kacper
Sobczak
Jakub
Antczak
Danil
Burukhin
Spartak
Ciliurik
Paweł
Grabowski
Kirill
Itsenko
Borys
Kliber
Eryk
Latański
Paweł
Makowski
Paweł
Matyjasz
Michele
Maugeri
Bartosz
Małyjasik
Piotr
Pawlaczyk
Adrian
Rubas
Igor
Śledź
Yurii
Sokoliuk
Erik
Tomchuk
Paweł
Yurczyk
Zawodnicy
Zdjęcie
Zawodnik
Pozycja
Rok
Herb
Drużyna
Skrót
Mecze
Gole
Mecze GK
Gole GK
Mikołaj Olejnik
BR
1976
KSPN Asnyk Colian Logistic Kalisz
ASN
10
0
280
11
Damian Ostrychalski
_
_
KSPN Asnyk Colian Logistic Kalisz
ASN
14
3
0
0
Łukasz Głąb
_
_
KSPN Asnyk Colian Logistic Kalisz
ASN
11
3
0
0
Michał Laluk
PO / NA
_
KSPN Asnyk Colian Logistic Kalisz
ASN
12
21
0
0
Mariusz Rosiak
_
_
KSPN Asnyk Colian Logistic Kalisz
ASN
8
6
0
0
Marcin Wieczorek
_
_
KSPN Asnyk Colian Logistic Kalisz
ASN
12
12
0
0
Tomasz Warzych
_
_
KSPN Asnyk Colian Logistic Kalisz
ASN
9
3
0
0
Dominik Kubiak
_
_
KSPN Asnyk Colian Logistic Kalisz
ASN
13
8
0
0
Bartosz Sieroń
_
_
KSPN Asnyk Colian Logistic Kalisz
ASN
4
2
0
0
Łukasz Gruchała
_
_
KSPN Asnyk Colian Logistic Kalisz
ASN
6
6
0
0
Tomasz Kowalski
_
_
KSPN Asnyk Colian Logistic Kalisz
ASN
4
18
0
0
Andrzej Zmyślony
_
_
KSPN Asnyk Colian Logistic Kalisz
ASN
6
4
0
0
Piotr Filipczak
BR
_
KSPN Asnyk Colian Logistic Kalisz
ASN
7
0
280
9
Wojciech Szymczak
_
_
KSPN Asnyk Colian Logistic Kalisz
ASN
6
3
0
0
Szymon Ostrychalski
_
_
KSPN Asnyk Colian Logistic Kalisz
ASN
5
5
0
0
Marcin Żółtek
BR
_
KSPN Asnyk Colian Logistic Kalisz
ASN
0
0
0
0
Michał Ciesielski
OB / PO
1982
KSPN Asnyk Colian Logistic Kalisz
ASN
11
3
0
0
Łukasz Maciejewski
_
_
KSPN Asnyk Colian Logistic Kalisz
ASN
5
2
0
0
Krzysztof Goj
_
_
KSPN Asnyk Colian Logistic Kalisz
ASN
0
0
0
0
Daniel Nowicki
_
_
KSPN Asnyk Colian Logistic Kalisz
ASN
8
0
0
0
Hubert Kwinta
_
_
KSPN Asnyk Colian Logistic Kalisz
ASN
0
0
0
0
Rafał Kuras
_
_
KSPN Asnyk Colian Logistic Kalisz
ASN
4
3
0
0
Krzysztof Walczak
BR / OB
1985
AZP Poster Kalisz
AZP
10
1
360
15
Krzysztof Król
OB / NA
1974
AZP Poster Kalisz
AZP
8
2
0
0
Adam Łyskawa
PO / NA
1999
AZP Poster Kalisz
AZP
5
1
0
0
Mateusz Tarnawa
BR / PO
1997
AZP Poster Kalisz
AZP
11
1
160
17
Ivan Picheha
OB / PO
1989
AZP Poster Kalisz
AZP
6
1
0
0
Paweł Grabowski
_
_
AZP Poster Kalisz
AZP
10
3
0
0
Marcin Lange
NA
1979
AZP Poster Kalisz
AZP
7
8
0
0
Rafał Szczeciński
PO
_
AZP Poster Kalisz
AZP
1
0
0
0
Michał Stasiak
_
_
AZP Poster Kalisz
AZP
6
2
0
0
Paweł Olek
BR / NA
1984
AZP Poster Kalisz
AZP
13
0
40
4
Tomasz Zmuda
PO
1993
AZP Poster Kalisz
AZP
7
6
0
0
Mikołaj Włodarz
PO
1997
AZP Poster Kalisz
AZP
6
1
0
0
Jakub Koniak
OB
2002
AZP Poster Kalisz
AZP
6
2
0
0
Alexandr Veklyak
OB / PO
1986
AZP Poster Kalisz
AZP
11
7
0
0
Witold Kaźmierczak
OB / PO
1980
AZP Poster Kalisz
AZP
9
0
0
0
Tomasz Kołodziejczak
PO / NA
1983
AZP Poster Kalisz
AZP
7
1
0
0
Bartłomiej Nolbert
PO / NA
1988
AZP Poster Kalisz
AZP
7
7
0
0
Grzegorz Majda
PO / NA
1987
AZP Poster Kalisz
AZP
0
0
0
0
Wiktor Klimek
OB / NA
1999
AZP Poster Kalisz
AZP
0
0
0
0
Sławomir Derbich
OB / PO
1976
AZP Poster Kalisz
AZP
11
1
0
0
Wojciech Woźniak
OB
1982
AZP Poster Kalisz
AZP
4
0
0
0
Jakub Machanek
OB
2001
AZP Poster Kalisz
AZP
0
0
0
0
Jakub A. Galas
OB
1989
AZP Poster Kalisz
AZP
2
1
0
0
Jacek Dumański
BR
1969
Efekt Podzborów
EFE
2
0
80
4
Dariusz Pietrala
_
_
Efekt Podzborów
EFE
7
1
0
0
Roman Nędzewicz
_
_
Efekt Podzborów
EFE
8
5
0
0
Mateusz Gabryś
_
_
Efekt Podzborów
EFE
11
8
0
0
Adam Wojtyś
PO / NA
_
Efekt Podzborów
EFE
8
13
0
0
Piotr Molka
_
_
Efekt Podzborów
EFE
7
1
0
0
Adam Kałużny
PO / NA
1993
Efekt Podzborów
EFE
11
4
0
0
Bartosz Bigosiński
_
_
Efekt Podzborów
EFE
10
4
0
0
Paweł Lisiecki
PO / NA
1988
Efekt Podzborów
EFE
14
21
0
0
Robert Lisiecki
OB
_
Efekt Podzborów
EFE
5
2
0
0
Jakub W. Galas
BR
_
Efekt Podzborów
EFE
12
0
480
23
Łukasz Gruszka
_
_
Efekt Podzborów
EFE
4
0
0
0
Sebastian Budka
_
_
Efekt Podzborów
EFE
11
1
0
0
Adam Bigosiński
_
_
Efekt Podzborów
EFE
1
0
0
0
Konrad Bugajny
_
_
Efekt Podzborów
EFE
7
5
0
0
Damian Kłysz
_
_
Efekt Podzborów
EFE
0
0
0
0
Dominik Maciejewski
_
_
Efekt Podzborów
EFE
1
0
0
0
Błażej Mroziński
_
_
Efekt Podzborów
EFE
1
0
0
0
Iwo Pietrala
_
_
Efekt Podzborów
EFE
6
3
0
0
Kacper Różański
_
_
Efekt Podzborów
EFE
9
10
0
0
Adam Sobczyk
_
_
Efekt Podzborów
EFE
0
0
0
0
Leszek Tomaszewski
_
_
Efekt Podzborów
EFE
0
0
0
0
Mateusz Jaworski
BR
_
Efekt Podzborów
EFE
0
0
0
0
Mikołaj Chudziak
BR
2003
Kaliskie Orły
KOR
13
0
453
79
Robert Chudziak
OB
1984
Kaliskie Orły
KOR
12
0
0
0
Jakub Chudziak
_
_
Kaliskie Orły
KOR
8
0
0
0
Bartłomiej Wawrzyniak
_
_
Kaliskie Orły
KOR
3
2
0
0
Adam Płuciennik
OB
1978
Kaliskie Orły
KOR
6
0
0
0
Radosław Całujek
OB
1980
Kaliskie Orły
KOR
10
0
0
0
Kamil Antoni Pyrek
PO
2003
Kaliskie Orły
KOR
8
3
0
0
Kamil Kalinowski
_
_
Kaliskie Orły
KOR
10
3
0
0
Kamil Janiak
_
_
Kaliskie Orły
KOR
12
2
67
9
Karol Chabierski
_
_
Kaliskie Orły
KOR
10
1
0
0
Adrian Deska
PO / NA
1978
Kaliskie Orły
KOR
10
3
0
0
Maciej Przybylski
_
_
Kaliskie Orły
KOR
5
1
0
0
Norbert Olszewski
_
_
Kaliskie Orły
KOR
12
3
0
0
Wiktor Skotowski
_
_
Kaliskie Orły
KOR
1
0
0
0
Przemysław Musielak
_
_
Kaliskie Orły
KOR
6
11
0
0
Krzysztof Całujek
_
_
Kaliskie Orły
KOR
6
1
0
0
Borys Zieliński
_
_
Kaliskie Orły
KOR
5
1
0
0
Dawid Dobrasiak
BR
_
Kalisz Saint Germain
KSG
9
0
317
46
Tymoteusz Wojciechowski
_
_
Kalisz Saint Germain
KSG
1
0
0
0
Sebastian Przybylski
_
1999
Kalisz Saint Germain
KSG
7
1
0
0
Alex Lebioda
_
_
Kalisz Saint Germain
KSG
13
18
0
0
Martin Antczak
_
_
Kalisz Saint Germain
KSG
10
8
0
0
Kacper Salamon
_
_
Kalisz Saint Germain
KSG
9
1
0
0
Dawid Szajowski
_
_
Kalisz Saint Germain
KSG
10
0
0
0
Mateusz Przybylski
_
_
Kalisz Saint Germain
KSG
11
1
0
0
Hubert Guzdek
_
_
Kalisz Saint Germain
KSG
9
0
77
3
Mikołaj Wdowczyk
_
_
Kalisz Saint Germain
KSG
8
0
0
0
Krystian Michalak
_
_
Kalisz Saint Germain
KSG
7
0
120
16
Kacper Tadeuszak
_
_
Kalisz Saint Germain
KSG
5
1
0
0
Kamil Michalski
_
_
Kalisz Saint Germain
KSG
5
0
20
6
Martynian Przybyłek
_
_
Kalisz Saint Germain
KSG
10
0
0
0
Hubert Kubiaczyk
PO
1985
Kalisz Saint Germain
KSG
6
2
0
0
Eryk Walczak
_
_
Kalisz Saint Germain
KSG
3
0
0
0
Daniel Węclewski
_
_
Kalisz Saint Germain
KSG
1
0
20
11
Kamil Świerek
_
_
Kalisz Saint Germain
KSG
0
0
0
0
Norbert Nowakowski
_
_
Kalisz Saint Germain
KSG
4
0
0
0
Daniel Stanoch
_
_
Kalisz Saint Germain
KSG
3
2
0
0
Kacper Mrula
_
_
Kalisz Saint Germain
KSG
5
1
0
0
Radosław Torz
OB
_
Kalisz Saint Germain
KSG
3
0
0
0
Dawid Przybylski
_
_
Kalisz Saint Germain
KSG
0
0
0
0
Jakub Lewandowski
BR
_
KZL Kalisz
KZL
13
0
500
52
Dariusz Kasprzak
_
_
KZL Kalisz
KZL
13
1
0
0
Kacper Kaliński
_
_
KZL Kalisz
KZL
7
3
0
0
Hubert Lisiak
_
2004
KZL Kalisz
KZL
14
6
0
0
Dawid Karasiński
BR
2003
KZL Kalisz
KZL
14
0
0
0
Kacper Tomaszewski
_
_
KZL Kalisz
KZL
3
0
0
0
Jakub Krawczyk
_
_
KZL Kalisz
KZL
5
1
0
0
Martin Roszak
_
_
KZL Kalisz
KZL
9
0
0
0
Franciszek Dąbrowski
_
_
KZL Kalisz
KZL
11
0
0
0
Mikołaj Pituch
PO / NA
2003
KZL Kalisz
KZL
5
0
0
0
Michał Ozdowski
_
_
KZL Kalisz
KZL
5
5
0
0
Hubert Nowak
_
_
KZL Kalisz
KZL
10
2
0
0
Bartosz Łyszczyński
_
_
KZL Kalisz
KZL
10
2
0
0
Bartłomiej Kustroń
_
_
KZL Kalisz
KZL
11
6
0
0
Patryk Rosiński
_
_
KZL Kalisz
KZL
12
0
0
0
Jakub Jener
_
_
KZL Kalisz
KZL
1
0
0
0
Kacper Hankowski
_
_
KZL Kalisz
KZL
4
1
0
0
Mikołaj Ratajczak
_
_
KZL Kalisz
KZL
8
0
0
0
Oskar Świątkowski
_
_
KZL Kalisz
KZL
2
4
0
0
Jonasz Zommer
_
_
KZL Kalisz
KZL
3
2
0
0
Jakub Antczak
_
2003
KZL Kalisz
KZL
3
0
60
10
Oliwer Ulatowski
_
_
KZL Kalisz
KZL
5
0
0
0
Mikołaj Suchecki
_
2004
KZL Kalisz
KZL
2
0
0
0
Michał Andrzejak
BR
2002
Decathlon Weekendowi Kopacze
WKO
11
0
440
22
Tomasz Andrzejak
_
1997
Decathlon Weekendowi Kopacze
WKO
13
7
80
4
Oliwer Michalak
_
1997
Decathlon Weekendowi Kopacze
WKO
11
4
0
0
Adrian Józefiak
_
_
Decathlon Weekendowi Kopacze
WKO
12
8
0
0
Filip Jesiołowski
_
1999
Decathlon Weekendowi Kopacze
WKO
10
4
0
0
Adam Garifow
PO
1997
Decathlon Weekendowi Kopacze
WKO
11
3
0
0
Patryk Łukasz Figiel
NA
1994
Decathlon Weekendowi Kopacze
WKO
4
4
0
0
Mikołaj Nowak
_
_
Decathlon Weekendowi Kopacze
WKO
3
0
0
0
Mateusz Karski
OB / PO
1995
Decathlon Weekendowi Kopacze
WKO
5
1
0
0
Bartosz Świtalski
OB
1996
Decathlon Weekendowi Kopacze
WKO
5
1
0
0
Dominik Jezierski
_
1995
Decathlon Weekendowi Kopacze
WKO
6
3
0
0
Michał Mazurek
_
_
Decathlon Weekendowi Kopacze
WKO
1
0
0
0
Dawid Majerowicz
_
_
Decathlon Weekendowi Kopacze
WKO
8
9
0
0
Michał Gramczewski
OB
2001
Decathlon Weekendowi Kopacze
WKO
7
9
0
0
Krystian Bednarek
_
1999
Decathlon Weekendowi Kopacze
WKO
0
0
0
0
Adrian Owczarek
OB
1992
Decathlon Weekendowi Kopacze
WKO
7
1
0
0
Jan Budziński
OB / PO
1997
Decathlon Weekendowi Kopacze
WKO
7
5
0
0
Konrad Ratajczyk
_
1998
Decathlon Weekendowi Kopacze
WKO
3
5
0
0
Maciej Wielgosz
BR
1997
Decathlon Weekendowi Kopacze
WKO
1
0
0
0
Piotr Grabowski
_
1996
Decathlon Weekendowi Kopacze
WKO
0
0
0
0
Marcin Grabowski
_
_
Decathlon Weekendowi Kopacze
WKO
0
0
0
0
Patryk Michnik
NA
_
Decathlon Weekendowi Kopacze
WKO
0
0
0
0
Patryk Sołtysiak
PO / NA
1999
Decathlon Weekendowi Kopacze
WKO
0
0
0
0
Dmytro Vyhoniailo
BR
1998
Wild Boyz WT-Elewacje Kalisz
WLD
10
0
400
26
Kordian Stanoch
OB
1980
Wild Boyz WT-Elewacje Kalisz
WLD
9
2
0
0
Bartłomiej Kukuła
_
1983
Wild Boyz WT-Elewacje Kalisz
WLD
14
5
0
0
Wojciech Kaczmarek
OB / PO
1981
Wild Boyz WT-Elewacje Kalisz
WLD
5
0
2
0
Michał Radecki
PO
1985
Wild Boyz WT-Elewacje Kalisz
WLD
13
4
0
0
Sławomir Wybieralski
OB
1972
Wild Boyz WT-Elewacje Kalisz
WLD
7
0
58
9
Marcin Rybarczyk
BR / OB
1974
Wild Boyz WT-Elewacje Kalisz
WLD
7
0
40
11
Rafał Osiński
PO
1986
Wild Boyz WT-Elewacje Kalisz
WLD
4
2
0
0
Paweł Osiński
NA
1980
Wild Boyz WT-Elewacje Kalisz
WLD
11
25
0
0
Michał Śmieja
_
_
Wild Boyz WT-Elewacje Kalisz
WLD
3
4
0
0
Grzegorz Rybarczyk
_
1994
Wild Boyz WT-Elewacje Kalisz
WLD
9
6
0
0
Borys Boroń
OB
1991
Wild Boyz WT-Elewacje Kalisz
WLD
0
0
0
0
Kamil Adamek
_
1986
Wild Boyz WT-Elewacje Kalisz
WLD
4
2
0
0
Kacper Pokojowczyk
_
_
Wild Boyz WT-Elewacje Kalisz
WLD
0
0
0
0
Karol Kiełbik
OB
1982
Wild Boyz WT-Elewacje Kalisz
WLD
6
2
40
3
Mateusz Żółtek
BR
1988
Wild Boyz WT-Elewacje Kalisz
WLD
0
0
0
0
Adam Peruga
OB
1973
Wild Boyz WT-Elewacje Kalisz
WLD
0
0
0
0
Krystian Rębowiecki
OB
1974
Wild Boyz WT-Elewacje Kalisz
WLD
0
0
0
0
Mateusz Poniatowski
_
1986
Wild Boyz WT-Elewacje Kalisz
WLD
2
0
20
1
Rafał Zimniak
_
1985
Wild Boyz WT-Elewacje Kalisz
WLD
4
1
0
0
Michał Mielcarek (1988)
NA
1988
Wild Boyz WT-Elewacje Kalisz
WLD
2
4
0
0
Mateusz Jurczak
_
_
Amnezja Finezja
AFI
5
0
40
2
Bartłomiej Przybyła
_
_
Amnezja Finezja
AFI
11
1
0
0
Kacper Gieszczyński
_
_
Amnezja Finezja
AFI
11
4
0
0
Mateusz Gieszczyński
_
_
Amnezja Finezja
AFI
8
2
0
0
Michał Mielcarek (1992)
OB
1992
Amnezja Finezja
AFI
13
6
0
0
Wiktor Chląd
_
_
Amnezja Finezja
AFI
14
1
0
0
Mariusz Nadera
_
_
Amnezja Finezja
AFI
1
1
0
0
Krystian Woźniak
_
_
Amnezja Finezja
AFI
13
0
160
11
Igor Szczepaniak
_
_
Amnezja Finezja
AFI
14
4
0
0
Michał Gorgolewski
_
_
Amnezja Finezja
AFI
1
0
40
6
Szymon Lipiński
_
_
Amnezja Finezja
AFI
6
7
0
0
Krzysztof Cimcioch
_
_
Amnezja Finezja
AFI
8
4
0
0
Mateusz Dardas
_
_
Amnezja Finezja
AFI
10
0
161
4
Robert Adamiak
_
_
Amnezja Finezja
AFI
5
1
40
2
Jakub Pawlikowski
_
_
Amnezja Finezja
AFI
0
0
0
0
Maciej Kopeć
BR
_
Amnezja Finezja
AFI
3
0
119
10
Krystian Połomka
BR
_
Amnezja Finezja
AFI
1
0
40
3
Patryk Kryszak
_
_
Amnezja Finezja
AFI
1
1
0
0
Mateusz Stefaniak
NA
1995
Amnezja Finezja
AFI
0
0
0
0
Patryk Głowiak
_
_
Amnezja Finezja
AFI
0
0
0
0
Krystian Piękny
_
_
Amnezja Finezja
AFI
0
0
0
0
Kacper Lewandowski
BR
2003
Simoneones
SIM
12
0
480
50
Artur Nastawski
OB
2003
Simoneones
SIM
11
4
0
0
Kamil Przysiecki
_
_
Simoneones
SIM
6
5
0
0
Kacper Sobczak
_
_
Simoneones
SIM
13
11
0
0
Wiktor Macniak
_
_
Simoneones
SIM
2
1
0
0
Oskar Ziezio
_
_
Simoneones
SIM
13
3
80
15
Tobiasz Wróblewski
_
_
Simoneones
SIM
6
0
0
0
Igor Koniusz
_
_
Simoneones
SIM
11
0
0
0
Simone Pica
_
_
Simoneones
SIM
7
1
0
0
Gabriel Sobczak
_
_
Simoneones
SIM
13
4
0
0
Kamil Zakrzewski
_
_
Simoneones
SIM
7
1
0
0
Jakub Bruś
_
_
Simoneones
SIM
1
0
0
0
Jakub Konopa
_
_
Simoneones
SIM
1
2
0
0
Kacper Nowak
BR
_
Simoneones
SIM
0
0
0
0
Filip Frątczak
_
2003
Simoneones
SIM
4
0
0
0
Mateusz Bawoł
_
_
Simoneones
SIM
0
0
0
0
Kacper Rutka
_
2003
Simoneones
SIM
0
0
0
0
Mateusz Molek
_
_
Simoneones
SIM
2
1
0
0
Wiktor Bury
_
_
Simoneones
SIM
3
14
0
0
Wojciech Błaszczyk
_
_
Simoneones
SIM
0
0
0
0
Oliwier Łuczak
_
_
Simoneones
SIM
0
0
0
0
Szymon Wojtaszek
_
_
Simoneones
SIM
1
0
0
0
Jakub Janiszewski
_
_
Simoneones
SIM
6
1
0
0
Dawid Matuszewski
BR
_
Soccerzy
SOC
4
0
40
5
Rafał Walczak
OB
1977
Soccerzy
SOC
13
0
0
0
Mateusz Król
PO
1990
Soccerzy
SOC
14
2
0
0
Piotr Gaszczyński
_
_
Soccerzy
SOC
9
23
0
0
Łukasz Kryszak
NA
1987
Soccerzy
SOC
13
1
0
0
Jacek Kaczmarek
NA
1985
Soccerzy
SOC
11
5
0
0
Paweł Czaprowski
_
_
Soccerzy
SOC
14
12
0
0
Denis Dropiński
OB
1987
Soccerzy
SOC
14
0
0
0
Kuba Pospiech
OB
1987
Soccerzy
SOC
14
1
0
0
Dawid Garifow
OB / PO
1985
Soccerzy
SOC
10
3
0
0
Jakub Rogowski
_
_
Soccerzy
SOC
7
1
0
0
Sławomir Kasprzak
_
_
Soccerzy
SOC
6
0
0
0
Marcin Borecki
_
_
Soccerzy
SOC
1
0
0
0
Bartłomiej Karzewski
PO
1987
Soccerzy
SOC
11
0
0
0
Rafał Szkudlarek
BR
1986
Soccerzy
SOC
0
0
0
0
Tomasz Banach
BR
1990
Soccerzy
SOC
4
0
112
12
Adam Cieślak
BR
1998
Soccerzy
SOC
11
0
408
60
Dawid Kąkol
_
_
Soccerzy
SOC
0
0
0
0
Adam Gryczke
_
_
Soccerzy
SOC
0
0
0
0
Łukasz Wypych
OB
1994
Soccerzy
SOC
0
0
0
0
Łukasz Wojtaszczyk
OB
1984
Soccerzy
SOC
0
0
0
0
Mykhailo Prukhnytskyi
BR
1972
Kaźmierczak Team
KAZ
14
0
545
38
Andrii Dzoba
_
_
Kaźmierczak Team
KAZ
9
13
0
0
Ivan Buriachok
BR
_
Kaźmierczak Team
KAZ
1
0
15
2
Oleksandr Danylchuk
_
_
Kaźmierczak Team
KAZ
13
6
0
0
Oleh Pavliv
_
_
Kaźmierczak Team
KAZ
13
3
0
0
Volodymyr Savchyn
BR
_
Kaźmierczak Team
KAZ
11
1
0
0
Oleksandr Kichuk
_
_
Kaźmierczak Team
KAZ
13
0
0
0
Denys Babii
_
_
Kaźmierczak Team
KAZ
13
18
0
0
Denys Kiseolar
_
_
Kaźmierczak Team
KAZ
13
4
0
0
Dawid Jabłoński
_
_
Kaźmierczak Team
KAZ
9
7
0
0
Roman Martyniuk
_
1986
Kaźmierczak Team
KAZ
7
0
0
0
Ivan Verbovetskiy
_
1996
Kaźmierczak Team
KAZ
8
0
0
0
Andrii Vivchar
_
_
Kaźmierczak Team
KAZ
4
0
0
0
Vitalii Zhmurko
_
_
Kaźmierczak Team
KAZ
0
0
0
0
Włodzimierz Wyborny
_
_
Błękitni Piotrów
BPI
12
1
160
14
Piotr Bogdaszewski
_
_
Błękitni Piotrów
BPI
11
0
0
0
Mateusz Michalak
_
_
Błękitni Piotrów
BPI
4
2
0
0
Mateusz Małecki
_
_
Błękitni Piotrów
BPI
9
6
0
0
Mateusz Kuś
_
_
Błękitni Piotrów
BPI
7
15
0
0
Marcin Korpik
_
_
Błękitni Piotrów
BPI
12
13
0
0
Jakub Korpik
_
_
Błękitni Piotrów
BPI
12
4
0
0
Tomasz Figlak
_
_
Błękitni Piotrów
BPI
11
0
0
0
Jakub Kowalczykiewicz
_
_
Błękitni Piotrów
BPI
9
4
0
0
Norbert Zdyb
_
_
Błękitni Piotrów
BPI
11
0
0
0
Mateusz Wiśniewski
_
_
Błękitni Piotrów
BPI
10
0
0
0
Tomasz Wewiór
_
_
Błękitni Piotrów
BPI
5
2
0
0
Dawid Kantecki
BR
1998
Błękitni Piotrów
BPI
6
0
240
28
Łukasz Bazela
_
1991
Błękitni Piotrów
BPI
3
1
0
0
Kamil Kaczyński
_
_
Błękitni Piotrów
BPI
0
0
0
0
Marcin Kantecki
BR
1994
Błękitni Piotrów
BPI
5
0
0
0
Krzysztof Bryl
_
_
Błękitni Piotrów
BPI
4
0
0
0
Piotr Korpik
_
_
Błękitni Piotrów
BPI
4
1
160
15
Maciej Sadło
_
_
Błękitni Piotrów
BPI
6
1
0
0
Bartłomiej Wolniewicz
_
_
Błękitni Piotrów
BPI
0
0
0
0
Adrian Sołtysiak
_
_
Athletic Górnośląska
ATH
13
0
520
30
Nikodem Olszewski
2004
Athletic Górnośląska
ATH
11
0
0
0
Filip Olszewski
_
_
Athletic Górnośląska
ATH
6
8
0
0
Kacper Janik
OB / NA
2002
Athletic Górnośląska
ATH
12
8
0
0
Marcin Grzelak
_
_
Athletic Górnośląska
ATH
13
4
0
0
Adrian Gryczyński
_
_
Athletic Górnośląska
ATH
12
4
0
0
Marek Ratajczyk
_
_
Athletic Górnośląska
ATH
4
5
0
0
Szymon Olejnik
_
_
Athletic Górnośląska
ATH
12
10
0
0
Mateusz Kałużny
_
_
Athletic Górnośląska
ATH
12
2
40
2
Emil Kuciński
_
_
Athletic Górnośląska
ATH
12
2
0
0
Robert Krysiak
BR
_
Athletic Górnośląska
ATH
10
1
0
0
Eryk Latański
_
_
Athletic Górnośląska
ATH
2
0
0
0
Filip Szwedziak
BR
2003
Athletic Górnośląska
ATH
0
0
0
0
Oskar Janik
_
_
Athletic Górnośląska
ATH
5
3
0
0
Wiktor Gołębiewski
_
_
Athletic Górnośląska
ATH
12
0
0
0
Szymon Pacholski
_
_
Athletic Górnośląska
ATH
1
3
0
0
Michał Jacek Ratajczyk
_
_
Athletic Górnośląska
ATH
9
4
0
0
Igor Bitner
OB
1998
Athletic Górnośląska
ATH
11
3
0
0
Jan Kobyłka
_
_
Athletic Górnośląska
ATH
1
0
0
0
Paweł Włodarczyk
_
_
FC New Boys G-PRO Eco Energy
FCN
11
5
0
0
Marcin Buczak
_
_
FC New Boys G-PRO Eco Energy
FCN
9
2
0
0
Krzysztof Krzysztofczyk
BR
_
FC New Boys G-PRO Eco Energy
FCN
8
0
313
47
Paweł Nowacki
_
_
FC New Boys G-PRO Eco Energy
FCN
12
3
0
0
Jakub Błaszczyk
_
_
FC New Boys G-PRO Eco Energy
FCN
2
0
0
0
Krystian Witczak
_
_
FC New Boys G-PRO Eco Energy
FCN
8
2
0
0
Adrian Wirga
_
_
FC New Boys G-PRO Eco Energy
FCN
12
0
0
0
Marcin Witczak
OB
1982
FC New Boys G-PRO Eco Energy
FCN
13
0
0
0
Kacper Janiak
_
_
FC New Boys G-PRO Eco Energy
FCN
11
6
0
0
Rafał Gryczyński
_
_
FC New Boys G-PRO Eco Energy
FCN
3
0
0
0
Marcin Cichorek
_
1975
FC New Boys G-PRO Eco Energy
FCN
3
0
0
0
Dawid Cichorek
_
_
FC New Boys G-PRO Eco Energy
FCN
3
4
0
0
Damian Jabłoński
_
_
FC New Boys G-PRO Eco Energy
FCN
3
0
0
0
Patryk Kiliński
_
1992
FC New Boys G-PRO Eco Energy
FCN
8
0
0
0
Tomasz Samorzewski
_
1987
FC New Boys G-PRO Eco Energy
FCN
8
3
0
0
Paweł Samorzewski
_
_
FC New Boys G-PRO Eco Energy
FCN
13
4
0
0
Filip Dobrasiak
_
1983
FC New Boys G-PRO Eco Energy
FCN
1
0
0
0
Karol Tyl
BR
_
FC New Boys G-PRO Eco Energy
FCN
12
0
167
23
Marcin Wolniak
_
1985
FC New Boys G-PRO Eco Energy
FCN
0
0
0
0
Daniel Leszka
_
_
FC New Boys G-PRO Eco Energy
FCN
6
0
80
7
Tabela
Decathlon Liga Kaliska
Jesień 2023
Poz.
Drużyna
Me
Pkt
G+
G-
+/-
1
KSPN Asnyk Colian Logistic Kalisz
15
40
95
37
58
2
Efekt Podzborów
15
37
88
32
56
3
Decathlon Weekendowi Kopacze
15
33
79
26
53
4
Fenix
15
30
76
40
36
5
Athletic Górnośląska
15
30
62
49
13
6
Inferno FC
15
30
79
58
21
7
Myjnia Pod Brzozą
15
28
66
35
31
8
Abidos Volium Kalisz
15
26
49
38
11
9
AZP Poster Kalisz
15
19
49
64
-15
10
FC Ponalewce
15
18
65
57
8
11
FC ZOO
15
16
48
60
-12
12
Błękitni Piotrów
15
13
53
77
-24
13
FC New Boys G-PRO Eco Energy
15
10
45
77
-32
14
Galactic Kalisz
15
9
33
109
-76
15
Wild Boyz WT-Elewacje Kalisz
15
9
24
68
-44
16
FC Winiary
15
0
25
109
-84
Tabela
Decathlon Liga Rozwojowa
Jesień 2023
Poz.
Drużyna
Me
Pkt
G+
G-
+/-
1
Derbix
4
12
27
7
20
2
Harpagany
4
7
13
21
-8
3
Kalisz Saint Germain
4
6
15
10
5
4
Piemonte Kalisz
4
3
13
22
-9
5
Drużyna AA
4
1
11
19
-8
6
Osiedle Klatki Schodowej
0
0
0
0
0
Drużyny
KALPNS
Strzelcy
Decathlon Liga Kaliska
Jesień 2023
Poz.
Zawodnik
Druż.
Gole
1
Alex Lebioda
FEN
27
2
Kacper Zmyślony
ATH
19
.
Paweł Kałużny
MPB
19
.
Jakub Celer
FCP
19
5
Mateusz Kuś
BPI
18
6
Dominik Kubiak
ASN
17
.
Paweł Lisiecki
EFE
17
.
Kacper Wojtaszek
RYK
17
9
Michał Laluk
ASN
16
.
Marcin Lange
AZP
16
11
Mateusz Kubiak
MPB
15
12
Mikołaj Zydorczyk
FCN
14
13
Jacek Paczkowski
ASN
13
.
Adam Sobczyk
EFE
13
15
Patryk Kawecki
WKO
11
16
Michał Gramczewski
WKO
10
.
Michał Ozdowski
ABI
10
.
Bartosz Malczewski
ZOO
10
.
Marcin Borecki
FCW
10
.
Patryk Banasiak
FEN
10
.
Wiktor Staszak
RYK
10
22
Paweł Kusz
FCP
9
.
Szymon Janczak
ZOO
9
.
Przemysław Samulak
RYK
9
25
Damian Wieczorek
ASN
8
.
Mariusz Czerniak
AZP
8
.
Adam Garifow
WKO
8
.
Jakub Sulima
ABI
8
.
Michał Juszczak
FCN
8
.
Sebastian Maryniak
MPB
8
.
Jonatan Celer
RYK
8
32
Robert Lisiecki
EFE
7
.
Konrad Bugajny
EFE
7
.
Dawid Cichorek
WKO
7
.
Jan Budziński
WKO
7
.
Michał Radecki
WLD
7
.
Adrian K. Owczarek
FCN
7
.
Emil Bartoszek
FCP
7
.
Artur Chodyła
FCD
7
.
Kacper Jabłoński
FCD
7
.
Wiktor Kleczewski
FEN
7
42
Wiktor Łuszczek
ASN
6
.
Michał Mielcarek (1992)
AZP
6
.
Kacper Kubera
EFE
6
.
Dawid Majerowicz
WKO
6
.
Filip Jesiołowski
WKO
6
.
Bartosz Juszczak
BPI
6
.
Martin Antczak
ATH
6
.
Robert Krysiak
ATH
6
.
Marcin Łukaszczyk
ABI
6
.
Michał Frontczak
ABI
6
.
Kacper Janiak
ZOO
6
.
Patryk Łukasz Figiel
RYK
6
54
Damian Ostrychalski
ASN
5
.
Michał Ciesielski
ASN
5
.
Mariusz Rosiak
ASN
5
.
Roman Nędzewicz
EFE
5
.
Łukasz Gruszka
EFE
5
.
Wojciech Kranc
WKO
5
.
Paweł Osiński
WLD
5
.
Emil Kuciński
ATH
5
.
Kacper Janik
ATH
5
.
Tobiasz Krowiacz
ABI
5
.
Paweł Samorzewski
FCN
5
.
Kacper Grzanka
FCP
5
.
Piotr Małecki
RYK
5
.
Marcin Lesicki
RYK
5
68
Łukasz Gruchała
ASN
4
.
Marcin Wieczorek
ASN
4
.
Mateusz Gabryś
EFE
4
.
Artur Szymczak
EFE
4
.
Sebastian Budka
EFE
4
.
Bartosz Świtalski
WKO
4
.
Oliwer Michalak
WKO
4
.
Mateusz Małecki
BPI
4
.
Jakub Korpik
BPI
4
.
Michał Walczak
ATH
4
.
Bartosz Lis
FCN
4
.
Kamil Celer
FCP
4
.
Dominik Dutkowski
FCW
4
.
Dawid Antczak
FCD
4
.
Damian Grabowski
FCD
4
.
Wiktor Twardowski
FEN
4
.
Nikodem Grabowski
FEN
4
.
Damian Bondaruk
RYK
4
86
Łukasz Głąb
ASN
3
.
Łukasz Maciejewski
ASN
3
.
Adam Leśniewski
AZP
3
.
Tomasz Zmuda
AZP
3
.
Adam Kałużny
EFE
3
.
Tomasz Andrzejak
WKO
3
.
Wiktor Chląd
WKO
3
.
Sławomir Wybieralski
WLD
3
.
Piotr Bogdaszewski
BPI
3
.
Jakub Figlak
BPI
3
.
Tomasz Figlak
BPI
3
.
Filip Olszewski
ATH
3
.
Michał Jacek Ratajczyk
ATH
3
.
Adrian Gryczyński
ATH
3
.
Mateusz Bawoł
ABI
3
.
Kacper Adamczyk
ABI
3
.
Kacper Hankowski
ABI
3
.
Filip Krówka
MPB
3
.
Dawid Palot
FCP
3
.
Dariusz Kusz
FCP
3
.
Michał Krupa
FCP
3
.
Szymon Olejnik
ZOO
3
.
Wiktor Matysiak
ZOO
3
.
Karol Przyłęcki
FCW
3
.
Nathaniel Zakosztowicz
FEN
3
111
Michał Pietrzak
ASN
2
.
Karol Kiełbik
ASN
2
.
Błażej Kurpan
AZP
2
.
Łukasz Szymański
AZP
2
.
Dawid Garifow
AZP
2
.
Kacper Różański
EFE
2
.
Bartosz Bigosiński
EFE
2
.
Patryk Nowak
WKO
2
.
Bartłomiej Kukuła
WLD
2
.
Michał Ciesielczyk
WLD
2
.
Jakub Kowalczykiewicz
BPI
2
.
Damian Wiśniewski
BPI
2
.
Mateusz Wiśniewski
BPI
2
.
Marcin Korpik
BPI
2
.
Krystian Pawelec
ATH
2
.
Jakub Paś
ABI
2
.
Konrad Walczak
FCN
2
.
Adam Kobza
MPB
2
.
Dariusz Markiewicz
MPB
2
.
Paweł Kostanowicz
MPB
2
.
Sebastian Cegielski
MPB
2
.
Igor Durski
MPB
2
.
Radosław Mielcarek
MPB
2
.
Krzysztof Maryniak
MPB
2
.
Szymon Olejniczak
MPB
2
.
Patryk Rosiak
FCP
2
.
Paweł Polowczyk
FCP
2
.
Wiktor Leszka
FCP
2
.
Miłosz Grabowski
ZOO
2
.
Marcel Żaczek
ZOO
2
.
Adrian Dutkowski
FCW
2
.
Łukasz Przybył
FCW
2
.
Tomasz Sołtysiak
FCW
2
.
Krystian Sosnowski
FCD
2
.
Patryk Mielczarek
FCD
2
.
Adam Pućka
FCD
2
.
Safian Skupiński
FEN
2
.
Oliwier Kalinowski
FEN
2
.
Miłosz Wasik
RYK
2
.
Michał Jarczewski
RYK
2
151
Michał Mielcarek (1988)
ASN
1
.
Paweł Kaźmierczak
AZP
1
.
Tomasz Olejniczak
AZP
1
.
Paweł Janowski
AZP
1
.
Mateusz Dardas
AZP
1
.
Jakub Machanek
AZP
1
.
Jakub A. Galas
AZP
1
.
Mateusz Stefaniak
EFE
1
.
Łukasz Kryszak
EFE
1
.
Michał Andrzejak
WKO
1
.
Adrian Józefiak
WKO
1
.
Patryk Paweł Figiel
WLD
1
.
Kordian Stanoch
WLD
1
.
Ivan Verbovetskiy
WLD
1
.
Vladislav Boiko
WLD
1
.
Włodzimierz Wyborny
BPI
1
.
Krystian Woźniak
BPI
1
.
Kacper Pokojowczyk
BPI
1
.
Bartłomiej Woźniakowski
ATH
1
.
Igor Łucyk
ABI
1
.
Paweł Królik
ABI
1
.
Łukasz Wosik
FCN
1
.
Marcin Buczak
FCN
1
.
Marcin Gmyrek
FCN
1
.
Paweł Włodarczyk
FCN
1
.
Michał Michalczak
MPB
1
.
Łukasz Sopniewski
MPB
1
.
Sergiusz Cegielski
MPB
1
.
Alan Kurek
MPB
1
.
Łukasz Woźniak
FCP
1
.
Filip Łazarek
FCP
1
.
Sebastian Krupa
FCP
1
.
Konrad Kurek
FCP
1
.
Patryk Gołębiowski
FCP
1
.
Szymon Glapiński
ZOO
1
.
Adam Kriger
ZOO
1
.
Grzegorz Paluszkiewicz
ZOO
1
.
Szymon Kamiński
FCW
1
.
Piotr Szymczak
FCW
1
.
Michał Poliński
FCD
1
.
Daniel Leszka
FCD
1
.
Konrad Weselak
FCD
1
.
Marcel Dobrasiak
FCD
1
.
Dawid Przybylski (1988)
FCD
1
.
Tomasz Wiśniewski
FEN
1
.
Kamil Ziółkowski
FEN
1
.
Szymon Nowak
FEN
1
.
Adam Stein
FEN
1
.
Danil Oliinyk
FEN
1
.
Krystian Marciniak
RYK
1
.
Szymon Kaźmierczak
RYK
1
.
Bartosz Komorowski
RYK
1
.
Marcin Dąbrowski
RYK
1
.
Rafał Gromada
RYK
1
.
Robert Niewiadomski
RYK
1
Żółte kartki
Decathlon Liga Kaliska
Jesień 2023
Poz.
Zawodnik
Druż.
ŻK
1
Marcin Buczak
FCN
5
2
Szymon Janczak
ZOO
3
.
Karol Kiełbik
ASN
3
.
Adam Garifow
WKO
3
.
Norbert Szymski
ZOO
3
.
Michał Poliński
GAL
3
.
Mateusz Wiśniewski
BPI
3
.
Jakub Celer
FCP
3
.
Patryk Kawecki
WKO
3
9
Robert Lisiecki
EFE
2
.
Kamil Ziółkowski
FEN
2
.
Alex Lebioda
FEN
2
.
Adam Stein
FEN
2
.
Paweł Kusz
FCP
2
.
Patryk Gołębiewski
FCP
2
.
Piotr Bogdaszewski
BPI
2
.
Damian Ostrychalski
ASN
2
.
Michał Walczak
ATH
2
.
Kacper Janik
ATH
2
.
Adrian Deska
AZP
2
.
Paweł Królik
ABI
2
.
Kamil Kalinowski
ABI
2
.
Kordian Stanoch
WLD
2
.
Karol Przyłęcki
FCW
2
.
Bartłomiej Kukuła
WLD
2
.
Adam Kobza
MPB
2
.
Dominik Ciupek
BPI
2
.
Bartosz Malczewski
ZOO
2
.
Adam Sobczyk
EFE
2
.
Sebastian Budka
EFE
2
.
Kacper Janiak
ZOO
2
.
Dominik Kubiak
ASN
2
.
Adrian Sołtysiak
ATH
2
.
Artur Pawlaczyk
FCW
2
35
Łukasz Maciejewski
ASN
1
.
Łukasz Głąb
ASN
1
.
Damian Wieczorek
ASN
1
.
Wiktor Łuszczek
ASN
1
.
Marcin Wieczorek
ASN
1
.
Michał Ciesielski
ASN
1
.
Michał Laluk
ASN
1
.
Andrij Vivchar
WLD
1
.
Dmytro Vyhoniailo
WLD
1
.
Ivan Verbovetskiy
WLD
1
.
Michał Radecki
WLD
1
.
Dawid Przybylski
GAL
1
.
Dawid Antczak
GAL
1
.
Kacper Jabłoński
GAL
1
.
Karol Drobnik
GAL
1
.
Marcin Pietrzykowski
GAL
1
.
Krystian Sosnowski
GAL
1
.
Michał Ozdowski
ABI
1
.
Jakub Sulima
ABI
1
.
Jakub Kamiński
ABI
1
.
Mateusz Małecki
BPI
1
.
Mateusz Kuś
BPI
1
.
Damian Wiśniewski
BPI
1
.
Tomasz Figlak
BPI
1
.
Mateusz Gabryś
EFE
1
.
Bartosz Bigosiński
EFE
1
.
Kacper Kubera
EFE
1
.
Artur Szymczak
EFE
1
.
Paweł Lisiecki
EFE
1
.
Paweł Kaźmierczak
AZP
1
.
Marcin Lange
AZP
1
.
Paweł Janowski
AZP
1
.
Tomasz Olejniczak
AZP
1
.
Łukasz Szymański
AZP
1
.
Kacper Zmyślony
ATH
1
.
Filip Olszewski
ATH
1
.
Wiktor Gołębiewski
ATH
1
.
Emil Kuciński
ATH
1
.
Michał Jacek Ratajczyk
ATH
1
.
Jakub Jener
ATH
1
.
Martin Antczak
ATH
1
.
Robert Krysiak
ATH
1
.
Bartłomiej Woźniakowski
ATH
1
.
Igor Bitner
ATH
1
.
Łukasz Woźniak
FCP
1
.
Kacper Grzanka
FCP
1
.
Emil Bartoszek
FCP
1
.
Wiktor Chudaś
FCP
1
.
Marcin Gmyrek
FCN
1
.
Kamil Ignasiak
FCN
1
.
Łukasz Wosik
FCN
1
.
Bartosz Lis
FCN
1
.
Marcin Pawlak
FCW
1
.
Dominik Dutkowski
FCW
1
.
Marcin Borecki
FCW
1
.
Arkadiusz Pietrzycki
FCW
1
.
Łukasz Sopniewski
MPB
1
.
Krzysztof Maryniak
MPB
1
.
Mateusz Kubiak
MPB
1
.
Paweł Kałużny
MPB
1
.
Filip Jesiołowski
WKO
1
.
Jan Budziński
WKO
1
.
Wiktor Chląd
WKO
1
.
Tomasz Andrzejak
WKO
1
.
Oliwer Michalak
WKO
1
.
Michał Gramczewski
WKO
1
.
Dawid Cichorek
WKO
1
.
Alan Kurcbach
FEN
1
.
Tomasz Wiśniewski
FEN
1
.
Safian Skupiński
FEN
1
.
Oliwier Kalinowski
FEN
1
.
Wiktor Twardowski
FEN
1
.
Wiktor Matysiak
ZOO
1
.
Szymon Glapiński
ZOO
1
.
Przemysław Samulak
INF
1
.
Patryk Łukasz Figiel
INF
1
.
Jonatan Celer
INF
1
.
Piotr Figiel
INF
1
.
Krystian Marciniak
INF
1
Czerwone kartki
Decathlon Liga Kaliska
Jesień 2023
Poz.
Zawodnik
Druż.
CK
1
Kacper Janiak
ZOO
2
.
Szymon Janczak
ZOO
2
3
Piotr Bogdaszewski
BPI
1
.
Bartosz Malczewski
ZOO
1
.
Michał Poliński
GAL
1
.
Adam Kobza
MPB
1
.
Marcin Buczak
FCN
1
.
Robert Lisiecki
EFE
1
.
Konrad Bugajny
EFE
1
.
Alex Lebioda
FEN
1
MVP Sezonu
Decathlon Liga Kaliska
Jesień 2023
Poz.
Zawodnik
Druż.
Pkt.
1
Michał Laluk
ASN
29
2
Paweł Lisiecki
EFE
23
3
Krzysztof Walczak
EFE
22
3
Alex Lebioda
FEN
20
5
Kacper Zmyślony
ATH
19
6
Jacek Paczkowski
ASN
17
7
Patryk Kawecki
WKO
16
8
Marcin Lange
AZP
15
.
Mateusz Kubiak
MPB
15
10
Paweł Kałużny
MPB
14
11
Kacper Wojtaszek
INF
13
12
Michał Frontczak
ABI
10
.
Michał Ozdowski
ABI
10
14
Michał Radecki
WLD
8
.
Wiktor Staszak
INF
8
.
Damian Ostrychalski
ASN
8
.
Adam Sobczyk
EFE
8
18
Przemysław Samulak
INF
7
.
Mateusz Kuś
BPI
7
.
Jakub Celer
FCP
7
21
Jakub Sulima
ABI
6
.
Wojciech Kranc
WKO
6
.
Dawid Majerowicz
WKO
6
24
Maciej Pisarski
MPB
5
.
Piotr Filipczak
ASN
5
.
Artur Gawron
INF
5
.
Krystian Marciniak
INF
5
.
Michał Gramczewski
WKO
5
.
Mateusz Bawoł
ABI
5
.
Krystian Pawelec
ATH
5
31
Michał Andrzejak
WKO
4
.
Mateusz Dardas
AZP
4
.
Dawid Palot
FCP
4
.
Michał Mielcarek
AZP
4
.
Robert Lisiecki
EFE
4
.
Safian Skupiński
FEN
4
.
Bartosz Świtalski
WKO
4
.
Jan Budziński
WKO
4
.
Dawid Cichorek
WKO
4
.
Emil Bartoszek
FCP
4
41
Krzysztof Ignaczak
ZOO
3
.
Konrad Bugajny
EFE
3
.
Marcin Łukaszczyk
ABI
3
.
Tobiasz Krowiacz
ABI
3
.
Michał Ciesielski
ASN
3
.
Michał Walczak
ATH
3
.
Konrad Walczak
FCN
3
.
Mikołaj Zydorczyk
FCN
3
.
Kacper Jabłoński
GAL
3
.
Szymon Olejniczak
MPB
3
.
Sergiusz Cegielski
MPB
3
52
Dominik Kubiak
ASN
3
.
Paweł Kusz
FCP
3
.
Bartosz Malczewski
ZOO
3
.
Wojciech Poczta
ABI
2
.
Wiktor Pietrzak
ABI
2
.
Mateusz Tarnawa
BPI
2
.
Filip Wietrzyk
FCP
2
.
Maciej Wywijas
FEN
2
.
Marcin Wojtczak
FEN
2
.
Rafał Jaśkiewicz
GAL
2
.
Kacper Adamczyk
ABI
2
.
Damian Wieczorek
ASN
2
.
Martin Antczak
ATH
2
.
Bartosz Juszczak
BPI
2
.
Łukasz Gruszka
EFE
2
.
Bartosz Lis
FCN
2
.
Kacper Grzanka
FCP
2
.
Paweł Polowczyk
FCP
2
.
Wiktor Kleczewski
FEN
2
.
Krystian Sosnowski
GAL
2
.
Jonatan Celer
INF
2
.
Sebastian Maryniak
MPB
2
.
Adam Garifow
WKO
2
.
Kacper Janiak
ZOO
2
.
Szymon Janczak
ZOO
2
.
Szymon Olejnik
ZOO
2
78
Karol Kiełbik
ASN
2
.
Kacper Janik
ATH
2
.
Mariusz Rosiak
ASN
2
.
Michał Juszczak
FCN
2
.
Klaudiusz Jaszkiewicz
ABI
1
.
Adrian Sołtysiak
ATH
1
.
Wiktor Gołębiewski
ATH
1
.
Jakub W. Galas
EFE
1
.
Dmytro Vyhoniailo
WLD
1
.
Mikołaj Jaśkiewicz
ZOO
1
.
Robert Krysiak
ATH
1
.
Łukasz Maciejewski
ASN
1
.
Wiktor Łuszczek
ASN
1
.
Adrian Gryczyński
ATH
1
.
Bartłomiej Woźniakowski
ATH
1
.
Tomasz Zmuda
AZP
1
.
Jakub Figlak
BPI
1
.
Mateusz Małecki
BPI
1
.
Tomasz Figlak
BPI
1
.
Jakub Korpik
BPI
1
.
Adam Kałużny
EFE
1
.
Kacper Kubera
EFE
1
.
Roman Nędzewicz
EFE
1
.
Artur Szymczak
EFE
1
.
Igor Witczak
FEN
1
.
Adam Stein
FEN
1
.
Patryk Banasiak
FEN
1
.
Patryk Łukasz Figiel
INF
1
.
Miłosz Wasik
INF
1
.
Filip Krówka
MPB
1
.
Igor Durski
MPB
1
.
Alan Kurek
MPB
1
.
Filip Jesiołowski
WKO
1
.
Bartłomiej Kukuła
WLD
1
.
Sławomir Wybieralski
WLD
1
.
Michał Ciesielczyk
WLD
1
.
Wiktor Matysiak
ZOO
1
.
Miłosz Grabowski
ZOO
1
.
Kamil Ziółkowski
FEN
1
.
Marcin Borecki
FCW
1
.
Patryk Mielczarek
GAL
1
.
Szymon Nowak
FEN
1
Bramkarze
Decathlon Liga Kaliska
Jesień 2023
(50%+ meczów)
Poz.
Zawodnik
Druż.
Min.
Gole
GAA
1
Michał Andrzejak
WKO
559
21
1,5
2
Maciej Pisarski
MPB
520
26
2
3
Wiktor Pietrzak
ABI
320
18
2,25
4
Krzysztof Walczak
EFE
300
19
2,53
5
Krzysztof Ignaczak
ZOO
320
26
3,25
6
Marcin Wojtczak
FEN
470
39
3,32
7
Dawid Palot
FCP
367
35
3,81
8
Dmytro Vyhoniailo
WLD
440
44
4
9
Adrian Sołtysiak
ATH
440
45
4,09
10
Mateusz Tarnawa
BPI
600
77
5,13
11
Marcin Pawlak
FCW
360
69
7,67
12
Marcin Pietrzykowski
FCD
307
61
7,95
Bramkarze
Decathlon Liga Kaliska
Jesień 2023
(ogólnie)
Poz.
Zawodnik
Druż.
Min.
Gole
GAA
1
Klaudiusz Jaszkiewicz
ABI
60
0
0
2
Dawid Cichorek
WKO
1
0
0
3
Maciej Wywijas
FEN
50
1
0,8
4
Kamil Celer
FCP
40
1
1
.
Szymon Olejniczak
MPB
40
1
1
6
Wiktor Gołębiewski
ATH
120
4
1,33
7
Michał Andrzejak
WKO
559
21
1,5
8
Mariusz Rosiak
ASN
83
4
1,93
9
Piotr Filipczak
ASN
267
13
1,95
10
Maciej Pisarski
MPB
520
26
2
11
Jakub W. Galas
EFE
260
13
2
12
Wiktor Pietrzak
ABI
320
18
2,25
13
Krystian Marciniak
RYK
180
11
2,44
14
Krzysztof Walczak
EFE
300
19
2,53
15
Wojciech Poczta
ABI
140
10
2,86
.
Artur Gawron
RYK
140
10
2,86
17
Michał Krawczyk
RYK
40
3
3
18
Jakub Buczkowski
ASN
170
13
3,06
19
Krzysztof Ignaczak
ZOO
320
26
3,25
20
Marcin Wojtczak
FEN
470
39
3,32
21
Mikołaj Olejnik
ASN
80
7
3,5
.
Rafał Jaśkiewicz
FCD
80
7
3,5
23
Filip Wietrzyk
FCP
153
14
3,66
24
Mateusz Dardas
AZP
280
26
3,71
25
Dawid Palot
FCP
367
35
3,81
26
Dmytro Vyhoniailo
WLD
440
44
4
27
Mikołaj Jaśkiewicz
ZOO
80
8
4
28
Szymon Kamiński
FCW
40
4
4
.
Filip Dobrasiak
AZP
40
4
4
30
Adrian Sołtysiak
ATH
440
45
4,09
31
Piotr Figiel
RYK
200
21
4,2
32
Paweł Kaźmierczak
AZP
240
26
4,33
33
Kamil Polowczyk
FCN
280
31
4,43
34
Maciej Kopeć
FCN
140
16
4,57
35
Przemysław Springer
FCN
100
12
4,8
36
Tomasz Andrzejak
WKO
40
5
5
.
Kamil Kalinowski
ABI
40
5
5
.
Mateusz Olejnik
ZOO
40
5
5
39
Mateusz Tarnawa
BPI
600
77
5,13
40
Michał Gabryelczyk
FCW
120
18
6
41
Martin Karólak
FCD
40
6
6
42
Mykhailo Prukhnytskyi
WLD
80
14
7
43
Daniel Zieliński
FCN
40
7
7
.
Maciej Król
FCP
40
7
7
45
Adam Kobza
MPB
37
7
7,57
46
Marcin Pawlak
FCW
360
69
7,67
47
Marcin Pietrzykowski
FCD
307
61
7,95
48
Adam Niciejewski
AZP
40
8
8
.
Marcin Machowczyk
ZOO
40
8
8
50
Patryk Mielczarek
FCD
40
10
10
51
Dawid Antczak
FCD
8
2
10
52
Marcin Witczak
FCN
40
11
11
53
Arkadiusz Pietrzycki
FCW
17
5
11,76
54
Artur Pawlaczyk
FCW
23
7
12,17
55
Marcel Żaczek
ZOO
40
13
13
56
Krzysztof Maryniak
MPB
3
1
13,33
57
Konrad Weselak
FCD
2
1
20
58
Marcel Dobrasiak
FCD
3
3
40
Strzelcy
Decathlon Liga Rozwojowa
Jesień 2023
Poz.
Zawodnik
Druż.
Gole
1
Sebastian Werbiński
DER
11
2
Paweł Czaprowski
HAR
9
3
Kamil Michalski
KSG
5
.
Tomasz Czarniecki
DER
5
.
Jacek Kaniewski
DAA
5
6
Konrad Tadeuszak
KSG
4
.
Mateusz Król
DER
4
.
Paweł Grabowski
PIE
4
9
Daniel Szymański
DER
3
.
Michele Maugeri
PIE
3
11
Dawid Szajowski
KSG
2
.
Sebastian Przybylski
KSG
2
.
Dominik Lubka
DAA
2
.
Adrian Nyszkiewicz
HAR
2
.
Erik Tomchuk
PIE
2
.
Eryk Latański
PIE
2
17
Fabian Adamski
KSG
1
.
Mateusz Kościelak
KSG
1
.
Bartłomiej Nolbert
DER
1
.
Grzegorz Stasiak
DER
1
.
Sławomir Derbich
DER
1
.
Mateusz Olek
DAA
1
.
Tomasz Rataj
DAA
1
.
Maciej Spaleniak
DAA
1
.
Michał Kadyło
DAA
1
.
Patryk Hassek
HAR
1
.
Konrad Kaczyński
HAR
1
.
Paweł Makowski
PIE
1
.
Adrian Rubas
PIE
1
Żółte kartki
Decathlon Liga Rozwojowa
Jesień 2023
Poz.
Zawodnik
Druż.
ŻK
1
Paweł Grabowski
PIE
2
.
Michał Jasiak
HAR
2
3
Erik Tomchuk
PIE
1
.
Paweł Yurczyk
PIE
1
.
Konrad Kowalczykiewicz
HAR
1
.
Patryk Hassek
HAR
1
.
Piotr Kraszkiewicz
DAA
1
.
Maciej Spaleniak
DAA
1
.
Mateusz Król
DER
1
.
Grzegorz Stasiak
DER
1
.
Tomasz Czarniecki
DER
1
.
Hubert Guzdek
KSG
1
Czerwone kartki
Decathlon Liga Rozwojowa
Jesień 2023
Poz.
Zawodnik
Druż.
CK
1
Michał Jasiak
HAR
1
MVP Sezonu
Decathlon Liga Rozwojowa
Jesień 2023
Poz.
Zawodnik
Druż.
Pkt.
1
Sebastian Werbiński
DER
15
2
Kamil Michalski
KSG
9
.
Paweł Czaprowski
HAR
9
4
Sebastian Przybylski
KSG
8
5
Robert Szymański
DER
5
.
Adrian Nyszkiewicz
HAR
5
7
Konrad Tadeuszak
KSG
4
.
Paweł Grabowski
PIE
4
9
Sławomir Derbich
DER
3
.
Łukasz Dzióbek
DAA
3
.
Jacek Kaniewski
DAA
3
.
Piotr Pawlaczyk
PIE
3
.
Jakub Lewandowski
KSG
3
14
Adrian Górski
DER
2
.
Łukasz Kulawinek
HAR
2
.
Mateusz Kościelak
KSG
2
.
Michele Maugeri
PIE
2
.
Patryk S. Grabowski
HAR
2
.
Mateusz Król
DER
2
.
Daniel Szymański
DER
2
.
Patryk Hassek
HAR
2
22
Bartłomiej Nolbert
DER
1
.
Grzegorz Stasiak
DER
1
.
Dawid Olszyna
HAR
1
.
Konrad Kowalczykiewicz
HAR
1
Bramkarze
Decathlon Liga Rozwojowa
Jesień 2023
(50%+ meczów)
Poz.
Zawodnik
Druż.
Min.
Gole
GAA
1
Robert Szymański
DER
120
6
2
2
Jakub Lewandowski
KSG
120
7
2,33
3
Łukasz Kulawinek
HAR
149
13
3,49
4
Łukasz Dzióbek
DAA
80
9
4,5
5
Jacek Dobrowolski
DAA
80
10
5
6
Piotr Pawlaczyk
PIE
120
16
5,33
Bramkarze
Decathlon Liga Rozwojowa
Jesień 2023
(ogólnie)
Poz.
Zawodnik
Druż.
Min.
Gole
GAA
1
Adrian Górski
DER
40
1
1
2
Robert Szymański
DER
120
6
2
3
Jakub Lewandowski
KSG
120
7
2,33
4
Dawid Dobrasiak
KSG
40
3
3
5
Łukasz Kulawinek
HAR
149
13
3,49
6
Łukasz Dzióbek
DAA
80
9
4,5
7
Jacek Dobrowolski
DAA
80
10
5
8
Piotr Pawlaczyk
PIE
120
16
5,33
9
Paweł Yurczyk
PIE
40
6
6
10
Patryk Machowicz
HAR
11
8
29,09
Klasyfikacja strzelców wszechczasów w KALPNS
TOP 50
Stan na 08.09.2023
Poz.
Zawodnik
Druż.
Gole
1
Paweł Lisiecki
EFE
231
2
Paweł Osiński
WLD
182
3
Miłosz Matuszewski
EFE
114
4
Michał Ozdowski
ABI
111
5
Alex Lebioda
FEN
100
6
Marcin Lange
AZP
98
7
Mateusz Kuś
BPI
89
8
Michał Laluk
ASN
88
9
Dawid Cichorek
WKO
86
10
Dawid Majerowicz
WKO
81
11
Jan Budziński
WKO
79
12
Tomasz Andrzejak
WKO
73
13
Adam Wasiluk
EFE
71
14
Patryk Kawecki
WKO
70
15
Jakub Przydział
WKO
69
.
Kacper Zmyślony
ATH
69
17
Mateusz Kubiak
MPB
67
18
Michał Gramczewski
WKO
65
19
Mariusz Rosiak
ASN
64
20
Adam Kałużny
EFE
62
.
Denys Babii
KAZ
62
22
Mateusz Gabryś
EFE
60
.
Mateusz Stefaniak
EFE
60
24
Martin Antczak
ATH
58
25
Adam Garifow
WKO
56
26
Bartosz Bigosiński
EFE
55
27
Piotr Gaszczyński
EFE
54
28
Kacper Różański
EFE
52
29
Patryk Banasiak
FEN
50
30
Sebastian Werbiński
DER
48
31
Kacper Janik
ATH
47
32
Konrad Bugajny
EFE
46
33
Robert Lisiecki
EFE
45
.
Patryk Łukasz Figiel
RYK
45
35
Bartłomiej Nolbert
DER
43
.
Tomasz Zmuda
AZP
43
.
Patryk Paweł Figiel
WLD
43
.
Marcin Korpik
BPI
43
39
Bartłomiej Kukuła
WLD
42
40
Sebastian Przybylski
KSG
41
41
Alexandr Veklyak
KAZ
40
.
Daniel Stanoch
KSG
40
43
Adrian Gryczyński
ATH
39
.
Kacper Gieszczyński
AFI
39
45
Oliwer Michalak
WKO
38
46
Damian Kłysz
AZP
38
.
Sebastian Maryniak
MPB
38
48
Igor Szczepaniak
AFI
37
49
Kacper Janiak
FCN
36
50
Michał Ciesielski
ASN
36
.
Dawid Jabłoński
AZP
36
.
Vitalii Zhmurko
KAZ
36
Klasyfikacja meczów wszechczasów KALPNS
TOP 50
Stan na 08.09.2023
Poz.
Zawodnik
Druż.
Mecze
1
Krzysztof Walczak
EFE
190
2
Oliwer Michalak
WKO
187
3
Paweł Lisiecki
EFE
185
4
Paweł Olek
AZP
183
5
Michał Andrzejak
WKO
178
6
Tomasz Andrzejak
WKO
168
7
Sławomir Derbich
DER
159
8
Bartosz Bigosiński
EFE
152
9
Adam Garifow
WKO
151
10
Mateusz Tarnawa
BPI
150
11
Witold Kaźmierczak
DER
142
12
Jan Budziński
WKO
137
13
Robert Lisiecki
EFE
131
14
Michał Gramczewski
WKO
129
15
Kacper Różański
EFE
126
16
Krzysztof Król
DER
123
17
Jakub Lewandowski
KSG
121
18
Bartłomiej Kukuła
WLD
120
19
Paweł Samorzewski
FCN
119
20
Adam Kałużny
EFE
117
.
Sebastian Przybylski
KSG
117
22
Mateusz Gabryś
EFE
116
23
Marcin Lange
AZP
113
24
Bartosz Świtalski
WKO
110
25
Kacper Janiak
FCN
109
.
Paweł Osiński
WLD
109
.
Paweł Nowacki
ATH
109
28
Wiktor Chląd
WKO
108
.
Kacper Janik
ATH
108
30
Michał Ciesielski
ASN
106
.
Łukasz Kryszak
EFE
106
.
Filip Jesiołowski
WKO
106
33
Adrian Sołtysiak
ATH
105
34
Wojciech Woźniak
AZP
104
.
Hubert Guzdek
KSG
104
.
Piotr Bogdaszewski
BPI
104
37
Michał Mielcarek (1992)
AZP
102
.
Dawid Dobrasiak
KSG
102
39
Dawid Szajowski
KSG
101
40
Oleh Pavliv
KAZ
99
41
Mykhailo Prukhnytskyi
KAZ
98
.
Włodzimierz Wyborny
BPI
98
43
Alexandr Veklyak
KAZ
97
.
Igor Bitner
ATH
97
.
Martin Antczak
ATH
97
46
Patryk Łukasz Figiel
RYK
96
47
Dawid Majerowicz
WKO
95
.
Patryk Kawecki
WKO
95
.
Alex Lebioda
FEN
95
50
Denys Babii
KAZ
94
Klasyfikacja Fair Play
Decathlon Liga Kaliska
Jesień 2023
Poz.
Drużyna
Pkt. min.
1
WKO
0
.
INF
0
.
FCW
0
4
WLD
5
.
ATH
5
6
FCP
15
.
MPB
15
.
ABI
15
.
AZP
15
.
FEN
15
.
GAL
15
12
FCN
20
.
ASN
20
.
BPI
20
15
EFE
35
16
ZOO
50
Projekt: Paweł Olek © 2014-2024